Pryk Lesia

Зволожуючий крем з п’ятьма різними типами керамідів. Purito.

Зволожуючий крем з п’ятьма різними типами керамідів. Purito.

Хто знайомий з ретинолом та кислотами ,той знає ,як важко знайти крем який буде зволожувати ,відновлювати і водночас не забивати пори. Нагадаю,що моя шкіра проблемна,комбінована і майже весь час в тандемі з ретинолом. За цей час я спробувала багато кремів і гелів,але Purito здивував своєю функціональністю в одній упаковці. Я користуюсь ним вже другий місяць ,тому він вартий обзору )

Почнемо зі складу.

В першу чергу він містить в собі кераміди 5 видів,які створюють захисний барʼєр від втрати води і зневоднення шкіри.

Алантоїн - заспокоює та нормалізує секрецію шкірного жиру.

Сквалан - зволожує та помʼякшує . А також забирає сухість і лущення.

Та олія макадамії та ши,які працюють на відновлення і прискорюють процес регенерації .

Його рекомендують для нормальної та сухої шкіри,або для комбінованої та жирної під час використання ретинолу/кислот,або в період відновлення.

Текстура у нього середня/кремова,поглинається до 20хв і не залишає блиску,але обличчя відчувається зволоженим та наповненим . Обличчя виглядає свіжим ,а почервоніння світлішають,за рахунок заспокоєння шкіри .

Ніякого дискомфорту ,печіння або почервоніння не викликає. Запах відсутній .

Крем іде в упаковці з помпою,що дуже зручно у використанні. Розхід маленький . Косметика лягає ідеально .

Я ризикнула і взяла одразу 100мл,але рекомендувала б спочатку спробувати з мініатюри ,бо читала що в декого викликає почервоніння .

Всім здорової і зволоженої шкіри🤞

Зволожуючий крем з п’ятьма різними типами керамідів. Purito.
Зволожуючий крем з п’ятьма різними типами керамідів. Purito.
Зволожуючий крем з п’ятьма різними типами керамідів. Purito.