Viktoria Ilnytska

Про мій теперішній догляд за обличчям

Про мій теперішній догляд за обличчям

Привіт дівчатка🌸

Приблизно півтора місяця тому, придбала собі змінений догляд за шкірою обличчя🙌🏼

https://club.makeup.com.ua/post/28871/

Готова ділитися враженнями☺️

Бренд: Derma Series

Тип шкіри: для усіх типів шкіри

Обʼєм: 150 мл

Країна: Німеччина

З перших днів застосування цього мусу, у мене було невеличке відчуття стянутості шкіри й де-не-де підсушувало. Скинула це на зміну засобів🙌🏼 Через пару днів усе нормалізувалось.

Цей мус точно підходить для комбінованого та жирного типу шкіри, для сухої - не знаю. Він гарно очищує шкіру обличчя до скрипту. Аромат добре відчувається, для когось може здатися різким, але як на мене - досить приємний.

Склад:

Aqua (Water), Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Disodium Cocoamphodi-acetate, Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Poloxamer 401, Polyglyceryl-10 Laurate, Phenoxyethanol, Lactic Acid, Parfum (Fragrance) Sodium Chloride, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Sodium Hyaluronale, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Alcohol, Tris (tetramethyIhydoxypiperidinol) Citrate, CI 42090 (Blue), Caprylyl Glycol.

Консистенція та дози: легкий мус, який не розтікається, тримає форму, (попередньо збовтавши); зручний дозатор, достатньо одного натискання на одне миття🙌🏼

Коли я вперше потрапила до косметолога, то вона мені радила саме цей бренд догляду, і з ним я вилікувала шкіру обличчя, спільно з зусиллями косметолога🫶🏻

Тому тут від мене вподобайка мусу🩵

Бренд: SVR

Обʼєм: 200 мл

Країна: Франція

Тонік завжди використовую і вранці, і ввечері після мусу для вмивання. Пройшло вже півтора місяця, а засобу використалося майже половина🫠 Трохи не економний носик, через який можна з легкістю більше вилити тоніку на ватний диск🥲 І це єдиний мінус😅

Тонік не сушить шкіру, звужує пори, гарно матує, обмежує запалення і готує шкіру до наступного етапу: сироватка+крем✨

Склад:

Aqua (Purified Water), Propanediol, Magnesium PCA, 1.2-Hexanediol, Citric Acid, Polysorbate 20, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance).

Ставлю вподобайку йому, знаю що завжди можу до нього повернутись🩵

Про цю маску від бренду CHRISTINA, я детально розповідала тут:

https://club.makeup.com.ua/looks/29489/

Користуюся раз на тиждень, загалом зранку. І я ставлю їй не одну вподобайку, і точно знаю, що повторю її, тільки-но вона закінчиться🩵

Бренд: BABE

Обʼєм: 50 мл

Країна: Іспанія

Використовую його і вранці і ввечері після сироватки або маски. Крем має легку текстуру, швидко вбирається і зволожує шкіру💦Завдяки зручному носику, гарно регулюється використання. Узяла на пробу, це мій перший засіб від цього бренду🙌🏼 Аромат нейтральний.

Склад:

ESCUALANO 0.50% • ALANTOINA 0.30% • VITAMINA E 0.25% • INGREDIENTS: AQUA • C12-20 ACID PEG-8 ESTER • GLYCERIN - BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • HOMOSALATE • OCTOCRYLENE • DIMETHICONE • DIETHYLHEXYL CARBONATE • OLUS OIL • CO. COGLYCERIDES • SILICA • PANTHENOL • PERSEA GRATISSIMA OIL • SODIUM PCA • UREA • ALLANTOIN • GLUTAMIC ACID • GLYCINE LYSINE • GLUCONOLACTONE • GLUCOSE • LACTIC ACID • HYDROLYZED JOJOBA ESTERS • SQUALANE • TOCOPHERYL ACETATE - TO. COPHEROL • ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER - HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE CO. POLYMER • DIMETHICONOL • PARFUM- XANTHAN GUM • ETHYLHEXYLGLYCERIN • POLYSORBATE 60 • SORBITAN ISOSTEARATE • PHE NOXYETHANOL • DISODIUM EDTA • SODIUM HYDROXIDE • POTASSIUM SORBATE • SODIUM BENZOATE • C.N. 159468.6 • C.N.P. 7508861

Ставлю вподобайку також🩵