wowmom

Приборкую той самий 405 віддінок гелевого олівця Lamel, і отримую дуже красиве комбо!

Приборкую той самий 405 віддінок гелевого олівця Lamel, і отримую дуже красиве комбо!
Приборкую той самий 405 віддінок гелевого олівця Lamel, і отримую дуже красиве комбо!

Привіт, красуні!

Знаю, що багато хто з вас обожнює гелеві олівці для губ від Lamel за їх м'якість та стійкість. Але я також знаю, що виробник змінив кольори у найпопулярніших віддінках, і тепер вони всі стали світліші і тепліші. Став лайк, якщо також сумуєш за старою палітрою і формулою:-) Жартую! (А може і нє).

Отже, раніше дуже красивий віддінок 405 був таким приємним пильно-рожевим нюдом, який класно підкреслював контур, і шикарно виглядав в якості основного кольору. Зараз, після змін, він перетворився на занадто світлий теплий рожевий, який став схожим на замазку.

Приборкую той самий 405 віддінок гелевого олівця Lamel, і отримую дуже красиве комбо!

Я, звичайно, його використовую і соло, особливо коли роблю яскраві макіяжі в фіолетовій гамі, або смокі-айз, проте мені дуже сподобалося поєднувати олівець з 410 віддінком від того ж Ламель.

Він на тон-півтора темніший за 405, тому наношу його по контуру, а вже світлішим віддінком заповнюю середину губ.

Після нанесення, я злегка все підтушовую пальчиком, щоб прибрати зайвий блиск (так, так, зараз олівці стали якимись занадто кремовими, в той час, як попередня версія, була матовою), і вуаля - класний макіяж губ готовий.

Олівчики дуже стійкі та майже не сушать губи, тому часто їх використовую на кожен день. Єдине, що вони швидко закінчуються, бо після нанесення, їх потрібно знову точити. Але враховуючи ціну, ми їм це пробачаємо.
Та і взагалі, якість гелевих олівців Lamel, як на мене, набагато вище вартості їх вартості.

Дякую за увагу 😘