zhuzha

крем від Mary May

крем від Mary May

Пізніше ще розповім про засоби цього бренду)

Поговоримо про його текстуру:

Легкий, швидко поглинається, залишає невеликий glow effect, але не дуже довгий. Підійшов як мені так і моїй мамі(в неї нормальна, навіть схильна до сухості шкіра). Має жовтуватий колір, несподівано так?)

Що правда мені трохи жирнив, але так з багатьма кремами (хоча я знайшла один крем для жирношкіриків, але про нього в інших дописах) 🤷‍♀️

Тепер про його плюси:

  • Засіб повністю натуральний

Бренд себе позиціонує як натуральний, що є цілковитою правдою!

  • Має у складі багато діючих та зволожуючих речовин: ніацинамід, пантенол, біфідобактерії, гіалуронова кислота, ну і звісно вітамін С
  • Дієвість засобу. На собі я мало зрозуміла його, бо мало ним користувалася та особливо не мала з чим боротися. А от на віковій шкірі дійсно працює. Зменшив пігментні плями та зморшки(трохи)
  • Усе про що нам каже виробник, усі властивості засобу є дійсними, не хочу їх дублювати, вони написані в описі до нього
  • Економність. За 550-700 грн - 120мл, це дуже вигідно виходить. Особливо якщо взяти до уваги те, що для одного нанесення потрібен один натиск) Звісно, він трохи подорожчав, але якщо шукати, то можна знайти за більш бажаною ціною, або зачекати на акцію на мейк апі, це вже діло кожного)

Загалом, засіб цівий та дієвий, на мою думку вартий вашої уваги)

Дуже дякую за вашу увагу та коментарі, мені дуже приємно, що мене читають❤️

Я намагаюсь🥺

крем від Mary May