Yana

Що ж пішло не так?!

Що ж пішло не так?!

Маючи сухе та пористе, з посіченими кінчиками волосся, я постійно знаходжуся в пошуках гарного кондиціонера, і у випадку з Angel professional все було дуже перспективно, але щось пішло не так.🤔

Кондиціонер густий, бірюзового кольору.

Аромат досить приємний, якесь поєднання ванілі та м'яти.

Дозатор працює добре і справно подає продукт, але робить це дуже маленькими порціями. Щоб нанести кондиціонер на всю довжину волосся, мені доводиться натискати на дозатор приблизно разів 8. 😅

Ще є такий момент, що мені завжди потрібно багато кондиціонеру, весь час здається, що мало нанесено і додаю ще і ще. Може, волосся його так швидко вбирає, або сама текстура така. Через це витрата дуже неекономна.

Якщо нанести багато кондиціонеру, волосся при змиванні стає дуже приємним та гладеньким.

Виробник рекомендує тримати кондиціонер на волоссі 2-3 хвилини, але я витримую довше. Якби йшлося про засіб тільки з силіконами у складі, тоді кілька хвилин було б достатньо. Але, скільки в складі є ще різні олійки, краще потримати довше, для кращого результату.

Я змиваю через 10-15 хвилин, пробувала тримати і довше, але різниці вже не було.

На пошкоджених та сухих кінчиках, кондиціонер зовсім не працює, але при цьому на основній масі волосся є невеликий результат, це і гладкість і блиск, і легке розчісування.

Так що свою назву "подвійне відновлення" він не дуже виправдовує.‼️

Хоча склад у кондиціонеру хороший, моє улюблене поєднання - олії та силікони. Але щось пішло не так і чомусь на моєму волоссі кондиціонер не особливо показав себе.🤷🏻‍♀️

Що ж пішло не так?!