Lily♥️

SMART КРЕМ ДЛЯ РУК МОРСЬКА СІЛЬ: крем для рук від українського бренду Sister's Aroma Hand Cream

SMART КРЕМ ДЛЯ РУК МОРСЬКА СІЛЬ: крем для рук від українського бренду Sister's Aroma Hand Cream

Догляд за ручками для мене актуальний завжди, ну і це той засіб, який обов'язково має бути в моїй сумочці, незалежно від пори року, тому я не змогла пройти повз цього відмого кремчику. А український бренд Sisterʼs Aroma вже давно зарекомендував себе, як якісний бренд, тому сумнівів щодо цього засобу в мене не було.

Обʼєм крему 30 мл – для мене це той формат, який дуже зручно брати з собою. Він поміститься практично в будь-яку сумочку чи косметичку. Цей крем містить у своєму складі олію макадамії, яка надає шкірі рук гарне зволоження та відновлення, яке відчувається з першого ж використання.

Отож для мене цей крем для рук – суцільна насолода без перебільшення:

  • ідеальний мінімалістичний дизайн
  • металева туба, яка забезпечує краще зберігання продукту
  • аромат морської солі – тут це дуже приємний нішевий аромат, який не є сильно гучним, але дає відчуття справжньої насолоди, мені це аромат чистоти, морської легкості скоріше, дещо мускусниий, вишуканий,не навʼязливий, хочу собі такий аромат парфумів. Для мене аромат крему дуже схожий з парфумами від нішевого бренду Etro, аромат Musk.
  • текстура не сильно плотна, але і не рідка, крем дещо легший за мій улюблений крем для рук від The Body Shop, проте його потрібно буквально трішки, для того, аби повністю зволожити руки
  • швидко вбирається, тому відразу ручки максимально ніжні, але не липкі, що для мене плюс
  • підійде навіть для дуже сухої шкіри ручок
SMART КРЕМ ДЛЯ РУК МОРСЬКА СІЛЬ: крем для рук від українського бренду Sister's Aroma Hand Cream
  • Олія макадамії – перешкоджає втраті вологи, зміцнює ліпідний бар'єр, робить шкіру стійкішою до агресивних впливів навколишнього середовища.
  • Вітамін Е – запобігає утворенню пігментації, стимулює формування нових клітин.
  • Олія насіння соняшнику – має абсорбуючу здатність, зволожує, пом'якшує і працює як антиоксидант.
  • Олія ши – запобігає випаровуванню вологи зі шкіри, прискорює регенеративні процеси, підвищує пружність шкіри.
  • Рослинний аналог ланоліну (Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2) – зволожує шкіру, має антибактеріальні властивості, нормалізує гідроліпідний баланс в епідермісі.
  • Inulin – загоює рани, знімає свербіж, зміцнює захисні власти

Мене загалом повністю задовільнив цей крем, а склад у нього також чудовий. Сподобалось також, що основні діючі компоненти крему тут гарно поєднані і направлені на вирішення одночасно двох запитів: зволоження і відновлення шкіри рук.

Доречі в мене шкіра зараз дуже суха і обвітрена, тому рекомендую спробувати та просто потішити себе цим чудовим кремчиком!♥️