Дарина🦉

Скраб натуральний сольовий для обличчя і тіла "Апельсин і вербена"

Скраб натуральний сольовий для обличчя і тіла "Апельсин і вербена"
Скраб натуральний сольовий для обличчя і тіла "Апельсин і вербена"

Всім привіт🌷

І знову Mayur, дуже мені сподобався цей бренд. За його натуральність та аромати!👌🏼

Сьогодні - скраб натуральний сольовий для обличчя і тіла "Апельсин і вербена" .

Пакування:

Скраб представлен в звичайній пластиковий (прозора) баночці. Кришечка міцно закривається (гвинт). В середині захісної мембрани не має, замість неї, картонна "кришечка". На баночці є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 250 гр.

Аромат та текстура:

Аромат - стиглий червой апельсин🍊 з солодкою гірчинкою. Аромат дуже приємний, не хімозний. Дуже шкода, що не залишається на тілі, після змивання скраба.

Текстура - виглядає як морська сіль, перемішана з кремовим сорбетом. Дуже приємна до шкіри. В баночці скраб здається дуже жостким та твердим, але при контакті з водою, він стає дуже ніжним (як пінка), незважаючи на те, що амбразівні частички великого розміру. Дуже легко розподіляється по шкірі, та легко змивається водою.

Склад (інформація з сайту):

Sea Salt***(морська сіль), Cocosnucifera (Coconut) oil***(кокосова олія), Glycerin***(рослинний гліцерин), Coco Glucoside**(ПАВ із кукурудзи), Sodium benzoate***(консервант) , Citrus Auraantium Dulcis (Orange) Oil***(ефірна олія апельсина), Verbena (Aloysia triphylla) Essential Oil***(ефірна олія веребени), Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract*(органічний екстракт кокосу), Color.

*Органічний сертифікат

** COSMOS/ECOCERT натуральний сертифікат

*** Компоненти, одержані з натуральної сировини

Мої враження:

Не зважаючи на те, що склад у скраба натуральний, використовую його тільки для тіла, бо він для обличчя, як на мене, жорсткий, та скрабує "до скрипу".

  • Дуже гарно скрабує та очіщує шкіру
  • Шкіра на дотик гладенька та шовковиста
  • Не сушить та не стягує
  • Дуже приємний аромат
  • Комфортне використання та дуже економічне
  • Приємний склад
  • Бюджетний.

Засоби від бренду Mayur, одназначно варті уваги! З задоволенням буду надалі обирати цей бренд!❣️

Дякую🦉

Скраб натуральний сольовий для обличчя і тіла "Апельсин і вербена"
Скраб натуральний сольовий для обличчя і тіла "Апельсин і вербена"
Скраб натуральний сольовий для обличчя і тіла "Апельсин і вербена"
Скраб натуральний сольовий для обличчя і тіла "Апельсин і вербена"