Anna Volkova

Історія мого волосся

Історія мого волосся

Може для когось це буде знак що треба вчасно зупинитися та не псувати своє волосся, а для когось просто знайома історія в погоні за блондом!

Мені здається що кожна дівчинка мріє поекспериментувати з волоссям, але водночас не задумується про наслідки своїх експериментів, особливо у шкільному віці!

Але так і у мене сталося що я не дуже люблю свій натуральний колір волосся, та завжди недолюблювала кучері.

Хоча кучері я нарешті полюбила, а ось на жаль досі це єдине з чим я не змогла потоваришувати - це з коліром.

Історія мого волосся

Почалось все зі світлих прядок, ну і потім тільки на них я не зупинилася, і

перейшла у повний блонд!

(До речі фарбувалась я виключно у перукаря, тільки було пів року коли мені довелося фарбуватися власноруч)

Ну в принципі і все, це вбило волосся майже зразу, тоді ще не думала про те який у мене тип волосся як він буде реагувати на блонд, та і взагалі ні про що не думала, тільки про те як гарно коли волосся таке біле😅

Додатково я їх вирівнювала кожного дня, не використовуючи ніякого термозахисту ( може були якісь найдешевші, але вже й не згадаю які)

А далі все волосся почало обламуватися, і кожного місяця воно просто ставало коротше та коротше само по собі.😥

Тепер я вже декілька років дуже прискіпливо обираю засоби для волосся, аби хоч трошки його привести до тями. Нарешті навчилася вправлятися з його структурою, та потрошку починаю його відпускати.

Я протестила дуже багато різних засобів Kerastase, Redken, L’oreal, Profi style та багато інших, але ще більше залишається в моїх хотілках😊

І є багато класних засобів якими я б дуже хотіла тут поділитися у майбутньому.

Можливо комусь вони також сподобаються💖