M O N D ✨️

Кольори підібрані ідеально, а як у використанні?

Кольори підібрані ідеально, а як у використанні?

Оформлення дуже просте. Корпус із щільного пластику. За час використання з'явилися дрібні подряпини (очікувала, що буде більше). Кришка добре прилягає та нормально відкривається.

Загальна інформація представлена на задній панелі палетки. Виробник розписав склад кожного кольору окремо.

Термін придатності: 12 місяців після відкриття.

Тут зібрано 9 відтінків, переважно для холодного макіяжу. 6 матових та 3 шиммерних кольори:

  • білий шиммерний,
  • білий матовий,
  • бежевий матовий,
  • сірий шиммерний,
  • коричнево-сірий матовий,
  • рожевий шиммерний,
  • бордово-коричневий матовий,
  • сірий матовий,
  • чорний матовий.
Кольори підібрані ідеально, а як у використанні?
Кольори підібрані ідеально, а як у використанні?
Кольори підібрані ідеально, а як у використанні?
Кольори підібрані ідеально, а як у використанні?

Пігментація мені сподобалася (свотчі на руці робила без бази):

А при нанесенні на повіку пігментація почала вимагати танців з бубном.

Для мене це не дуже критично, бо вже встигла звикнути.

Тож, що треба враховувати:

Зі штучним ворсом пігментація помітно губиться, якщо наносити без бази під тіні.

Та й наноситься не найкращим чином. Тіні пилять при нанесенні. Темні відтінки можуть виглядати брудно, а блискучі стають просто сатиновими (наприклад, хайлайтер Essence Pure Nude набагато цікавіше виглядає на віках).

А головний недолік: матова текстура швидко скочується в складочки. Для тривалого носіння не підходить. Потрібна дуже хороша тушовка. З базою ситуація краща, але все одно скочуються.

Незважаючи на всі мінуси, я все одно користуюся палеткою (переважно з базою), тому що подобаються її кольори.

І так, Переваги:

  • бюджетно
  • матові та блискучі відтінки
  • вдалі відтінки для повсякденного та вечірнього макіяжу

Недоліки:

  • пилять при нанесенні
  • блискітки дуже дрібні
  • губиться пігментація при нанесенні
  • темні відтінки можуть виглядати брудно
  • скочуються в складочки.

Висновок:

Цим тіням потрібна база, а також правильно підібрані пензлики (подружаться не з усіма). Відтінки мені дуже подобаються, але текстуру можна покращити.

*Більше свотчів, фото відтінків на очах і повноцінні макіяжи з цією палеткою додам в looks, щоб не навантажувати допис.

_____

Essence The Cool Nude Edition Eyeshadow Palette