Anna_feerie

Корейский філер Masil 8 та його ефект на хвилястому волоссі

Корейский філер Masil 8 та його ефект на хвилястому волоссі
Корейский філер Masil 8 та його ефект на хвилястому волоссі

Спочатку про цей бренд мені розповіла сестра: каже, не знаю, що в тій баночці, але волосся таке м'яке після неї!))) Тож, сказано - зроблено: будемо тестувати!

Насправді, я не зовсім зрозуміла, чому цей продукт називається маскою, адже по факту це філер - прозора рідина, яку необхідно змішати з водою в пропорції 1:1 для утворення емульсії. Потім нанести на волосся (на час від 8 секунд до 3-5 хвилин).

Цього разу я вирішила взяти стік з рожевим написом "8 second Salon Hair Mask". Аромат в цього засобу став більш інтенсивним під час нанесення (мені пахне грейпфрутом))). Дуже легко наноситься, волосся одразу ж розплутується і стає гладеньким. Нагадаю, що я мию волосся за Curly Girl Method - тобто, розчісую локони лише під час банних процедур, коли на них достатнього бальзаму/маски/кондиціонеру. Так от, мені навіть не прийшлося нічого розплутувати - волосся раптом стало гладеньким та м'яким.

Я залишила засіб на 5 хвилин, ще й трохи пожамкала (я так зажди роблю для формування кучерів). Після того, як змила засіб, вкладала волосся як звичайно - незмивний крем, гель, рушничок з мікрофібри, далі сушка феном з діфузором. І пішла спати)) Вранці помітила, що мої локони дуже об'ємні, немає ефекту обтяження чи склеювання, навпаки, розсипчасте легке волосся.

Не можу сказати, що кучері стали більш підкрученими (філер все ж більше про гладкість), але я не проти, бо саме зараз мені не вистачало зволоження і волосся увесь час плуталось через сухість. Тому я буду і далі тестувати ці корейські цікавинки (філер слід використовувати 1 раз на тиждень). На черзі в мене Masil з бірюзовим написом і легендарний L`ador, про який я дізналась від нашої чудової Vikulyk).

Всім гарного настрою і здорового волосся!=)