Швець Карина🤍

Fantasy Community Perfumes | EARL GREY

Fantasy Community Perfumes | EARL GREY
Fantasy Community Perfumes | EARL GREY

Не так давно у FCP вийшла колекція ароматів, серед яких був і цей - молекулярний аромат на основі Iso E Super.

Для початку давайте розберемось, що це за молекула така?

Це назва хімічної сполуки 7-ацетил-1,2,3,4,5,6,7,8-октагідро-1,1,6,7-тетраметил нафталін, яка доволі часто використовується у парфумерії. Молекула характеризується тим, що має легкий і максимально природний аромат з нотами деревини, кедру.

Він синтетичний, але на шкіру сідає максимально близько і огортає свого власника.

Fantasy Community Perfumes | EARL GREY

Аромат від FCP виробник характеризує як тонкий, деревний, елегантний, з нотами чорного чаю.

Але цікаво, він є там чи ні?

🫖Верхні ноти: Чорний чай, лайм

🫖Середні ноти: Жасмін

🫖Базові ноти: Iso E Super

Цей аромат я дуже хотіла, він був єдиним, який справді зацікавив мене у тій колекції.

Навіть думала брати одразу флакон на 30 мл, але потім все ж таки оговталась і зрозуміла, що спочатку однозначно треба пробувати семпл, щоб зрозуміти парфум.

Я чую в ньому дуже міцний зелений розсипний чай з великою кількістю жасмину і декількома товстими дольками лимону. Аромат свіжий за рахунок жасмину, але терпкий водночас від чаю. Мені подобається поєднання, я не мала ще подібних парфумів. Все ж таки пахнути чаєм - це на любителя.

Аромат звучить монотонно і однаково протягом всього періоду носки, стійкість непогана, 4-5 годин він проживе, на волоссі чи одязі - довше.

Не можу сказати, що парфум не сподобався, я спочатку носила його із задоволенням, але потім він трошки набрид) я попробувала, зрозуміла його і вже стало не цікаво.

Загалом заради цікавості можна брати, парфум класний, якщо бути відвертою. Для любителів зелених, свіжих, деревних і терпких нот він підійде ідеально.

Також, думаю, що він буде гарно звучати в літню спеку.

Він однозначно носибельний, універсальний і не задушливий, що дуже важливо для багатьох людей.