Ta_nyaaaaaaa

Аромат, який беру з собою у літо 2024 | Jeanne Arthes Boum Savon

Аромат, який беру з собою у літо 2024 | Jeanne Arthes Boum Savon
Аромат, який беру з собою у літо 2024 | Jeanne Arthes Boum Savon
Аромат, який беру з собою у літо 2024 | Jeanne Arthes Boum Savon

Всі знають про популярни аромат бренду у червоному флаконі - Boum Vanille Sa Pomme d'Amour 🍎 Між собою мило називаємо його "яблучком". Розповідала про нього детально 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/28640/

Але як щодо інших ароматів бренду? Чомусь вони не настільки наділені увагою. Тому пропоную трохи виправляти це і сьогодні розповідаю про Jeanne Arthes Boum Savon 🧊

Замовила я їх разом зі згаданим флаконом просто через те, що сподобалася піраміда і була ну дуууже приваблива ціна 😉

Парфумована вода ховається в об'ємній картонній коробочці, яка оформлена у "настрою" аромату - блакитна із зображеннями бульбашок. Уже відразу зустрічають асоціації з легкістю, повітряністю і чистотою, чи не так?)

Не часто бачу настільки вдалі пакування по оформленню у співвідношенні з ароматом.

Сам флакон з майже пророго скла, яке має блакитні відтінки, схоже на градієнти.

На склі є випуклі частини - Boum, нижче - JArthes (абревіатура назви брендк). Вони є частиною флакону, не стираються.

Дозатор, знову ж таки, не дуже зручний, бо плоский, але ще жодного разу не відлітав.

Розпилювач працює гарно: дрібно і хоч не дуже широко (див.відео), проте без нарікань.

Між дозатором була встановлена захисна пластикова пломба, яка легко вилучається.

Об'єм - 100 мл 💧 Оуу, так,. щоб можна було обливатися і вистачило надовго 😹

Ціна. Мені обійшовся всього у 180 грн. Зараз бачу цінник у 230 грн, що теж доволі бюджетно.

Формат випуску: парфумована вода.

Піраміда.

Початкова нота: Квіткові ноти, Мигдаль

Нота серця: Водяна лілія, Конвалія

Кінцева нота: Жасмин, Мускус

Це однозначно аромат чистоти. Наче виходиш із душу і ще пахнеш дорогим шампунем, квітковим гелем для душу. Приходиш і лягаєш у ліжечко з свіжо-випраною постіллю, яка дещо прохолодна і трохи пахне вітром. На ранок ці аромати залишаються зі мною у ліжку, а коханий приносить букет із крижаних за ароматом водяних лілії, а трохи далі на столі видніються конвалії. Пахне весною, чистотою і свіжістю. До носа торкається прохолода, ну дуже відчутна. Наскільки ж це буде доречно у теплу пору!.. Цей аромат освіжає, немов літній дощ і летять краплі роси з ароматних букетів улюблених квітів.

Квіткові ноти заполоняють простір на початку звучання, мов чарівний сон, у якому все таке казкове, картинка через тонку вуаль чи туман. Мигдаль не відчувається зовсім. Водяна лілія віє прохолодою і свіжістю, відчуваю і латаття, яке у тандемі з конвалією створюють ледь солодкувату квітковість. Так, тут солодкість ледь відчутна і вона саме квіткова, не фруктова чи кондитерська. Жасмину у цій композиції найменше, бо відчувається дуже слабо, немов легкі дотики пелюсток до обличчя. А заявлений мускус, як і мигдаль на початку я зовсім не відчула.

Інколи навіть здається, що десь проскакує цитрус.

Так, з Boum Savon я поринула у чарівний світ ароматів, де весна навколо мене, де квіти розцвітають, немов кохання цвіте...💞

Мур-мур, Марсік на місці🐾

Уже вдруге саме на аромати Jeanne Arthes приходить сам Марсік, стаючи все більш частим гостем мого блогу ☺️

Як відомо більшості із нас, свіжі аромати, аромати "чистоти" не славляться значною стійкістю. Boum Savon не став виключенням, на жаль...

Цю парфумовану воду відчуваю на собі 3-4 год МАКСИМУМ.

Шлейф є, він короткий і дуже швидко стихає. Тож триває він 30-60 хв після нанесення. Ним віє від шкіри, від одягу та волосся

Аромат Boum Savon раджу спробувати поціновувачам свіжих КВІТКОВИХ парфумів. Він буде ідеальним на теплу пору, освіжати вас і додавати ноти чистоти. Це БУМ із квіткової свіжості та ніжності 💐