Хаiт Маргарита

Яскраві губи як в рекламі чи макіяж Джокера?💄

Яскраві губи як в рекламі чи макіяж Джокера?💄

1 етап - звучить нудно, але дуже важливо: підготовка губ до мейкапу. ☝🏻

📌 заведіть собі корисну звичку - наносити зволожуючий бальзам на губи на самому початку мейкапа, а не тоді, коли діло дійшло до макіяжу губ😉 тоді губи встигнуть ввібрати в себе всі корисні штуки з бальзаму, позбудуться шелушінь і стануть гарним полотном для малювання.

📌 саме перед тим, як брати в руки помаду, приберіть з губ залишки бальзаму та пройдіться по контуру пензликом чи спонжем з залишками тонального, щоб ідеально вирівняти тон навколо самих губ.

📌 якщо ваша мета - супер-стійкі, ідеальні губи на всю ніч - нанесіть на них праймер, який заповнить усі нерівності та подарує ще трошки стійкості помаді.

Етап 2 - дочекались - малюємо! 💪🏻💄

Є два способи: з олівцем і без олівця!

Перший - для тих, в кого нема пензля для нанесення помади і хто невпевнений користувач. 🫣

Другий - для тих, хто любить стійкі помади та більш «на досвіді» 😅

😉По секрету скажу - я зажди за те, що пензлик був, бо ним помаду наносити реально зручніше: їм можно скрізь залізти (я про кутики губ, а ви про що подумали?😂), пензликом равномірніше наноситься помада, можна контролювати її кількість і точність нанесення.

📌 якщо ви малюєте губи, починаючи з олівця (чи тільки олівцем, такий варіант теж є)

✅він обов’язково повинен бути добре заточеним

✅коли промальовуємо по контуру- ставимо олівець перпендикулярно губам, тоді він не тягне за собою непотрібну текстуру і працює більш точно. Коли замальовуємо всі губи- кладемо його на бочок - так швидше і якісніше промалюєте

📌 щоб контур і потім всі губи вийшли симетричними - МАЛЮЄМО НА ЗІМКНУТИХ ГУБАХ! ‼️‼️

Томно відкривати рота будемо потім😅

📌 якщо у вас яскраво виражений контур - вам фортануло, якщо ні- малюємо губи по самій опуклій лінії губи. Хоча, моя порада - завжди обирайте опуклу частину губи, а не кольоровий контур- це подарує вам пару безкоштовних міліметрів об’єму 😉

Малювати губи над опуклістю - це зашквар і не треба так робити, будь ласка ❌💔

📌починаємо з центру губ- малюємо «галочку» та ровну лінію на нижній губі під галочкою.

Потім домальовуємо те, що залишилося на верхній губі, починаючи з самого кутика губи, підіймаючи ровну лінію вгору.

Тут важливо - не округлюйте цю лінію, це старить і вже давно не актуально 🙅🏼‍♀️❌

З нижньою губою робимо наступне - зімкнутими губами посміхаємося собі та домальовуємо контур: так буде відразу видно симетричність нижньої лінії 😌

‼️ВАЖЛИВО: коли малюєте контур, не намагайтеся олівцем вести суцільну лінію(без відриву руки) так ніколи не вийде рівно! Малюйте маленькими штришочками ☝🏻☝🏻☝🏻

І в кінці замальовуємо усі губи олівцем, щоб колір губ був щільний і рівномірний👌🏻

Ну і зверху дублюємо все помадою.

📌 якщо ви хочете обійтись без олівця - придбайте собі або спеціальний косметичний пензлик для помади, або в художньому магазині синтетичний пензлик, приблизно розмір 6.

📌 перший шар помади я завжди промакую тонкою серветкою - вона вбирає в себе залишки і помада стає стійкішою. А потім вже наношу другий шар💄

3 етап - якщо здригнулася рука - виправляємо факапи🤌🏻

📌 для супер - чіткого результату в кінці я завжди тонким, пласким пензлем з малесенькою краплею консилера проходжуся по контуру губ.

Важливо, щоб консилер був стійкий і не засвітліший. І не залишайте консилер полосочкою навколо губ, а трохи підтушовуйте, інакше спалитесь, що не ви не віртуоз яскравих губ, а тільки початківець😉😉

Сподіваюся,мій трактат був корисним і цікавим.😉

Якщо так, ставте ❤️ ,мене це дуже мотивує.

А як у вас з малюванням чіткого контуру? все виходить? Давайте спілкуватись)