Hanna Domashenko

Мій найкомпліментарніший аромат на весну

Мій найкомпліментарніший аромат на весну
Мій найкомпліментарніший аромат на весну

Сьогодні я вам розповім про любов з першого пшику! Landor Mysterious Garden Summer підкорив моє серденько, але й не тільки моє... Офіційно можу заявити, що це мій найкомпліментарніший аромат! І справа в тому, що вперше в житті жінки зупиняють мене в супермаркетах та кав'ярнях, перепитуючи, що це в мене за такий гарний парфум!

Мій найкомпліментарніший аромат на весну
Мій найкомпліментарніший аромат на весну
Мій найкомпліментарніший аромат на весну

Виробник заявляє про наступну піраміду:

Тип аромату: квіткові, східні
Початкова нота: Гарденія, Мандарин, Мигдаль
Нота серця: Запашний горошок, Орхідея, Фрезія
Кінцева нота: Мускус, Сандал

Але, як це завжди буває, сухий опис не передасть всі грані аромату! Це не типовий східний аромат! Так, він має в базі мускус та сандал, але вони звучать так делікатно і присутні, здається, лише для стійкості парфуму! Це ароматний квітковий букет, припорошений дорогою пудрою! Солодкі нотки мигддалю на старті задають чудовий настрій! А потім гарденія, орхідея та фрезія тішать своїм квітковим звучанням. Мандарин трохи відтіняє солодкі ноти та робить їх більш грайливими.

Аромат стійкий, досить яскраво звучить в шлейфі і прекрасно тримається на одязі та шкіряних куртках! Він чудово підійжде саме на весну (не зважаючи, що в назві-то ми читаємо про літо) завдяки своєму квітково-солодкому пудровому звучанню!