Ta_nyaaaaaaa

Українська нішева парфумерія бренду Rebellion | Захват чи розчарування?

Українська нішева парфумерія бренду Rebellion | Захват чи розчарування?
Українська нішева парфумерія бренду Rebellion | Захват чи розчарування?

Привіт, красуні ☺️

Нагадаю, що попередня частина була про парфумовані спреї Rebellion, які стали для мене абсолютним відкриттям, адже я вважаю, що вони - достойна альтернатива VS.

Переглянути цей відгук можна за посиланням 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/29018/

Всього маю 5 ароматів: 2 чоловічих, 2 жіночих та 1 унісекс.

Пробники представлені в об’ємі 1,5 мл. Дозатор без розпилювача, у формі палочки. Попередньо були запаковані в окремий пакетик.

Формат: парфумована вода.

Ідеальний варіант для знайомства 🔥

Стійкість кожного 4-6 годин на тілі. На одязі 10-12 год ⏰

Розпочну із 2 ароматів, що сподобалися найбільше:

• WallFlower🌺

• Odyssey 🌊

*жіночий парфум з набору

Цей аромат я б віднесла до квітково-деревних.

З ним я опиняюся посеред широкого квіткового поля, де влаштовую невеликий пікнік з масою свіжих фруктів🍑 і парою цитрусових🍊. Десь поруч у глечику стоїть прохолодний зелений чай 🍃, аромат якого підбадьорює. Біля корзини фруктів стоїть велика свічка, яка пахне деревиною і так атмосферно потріскує.

Так, цей аромат відразу розкривається зеленим чаєм, кислинкою апельсину і букетом квітів. Далеко чую фруктові ноти. А деревина супроводжує мене, закутану в аромат, з перших хвилин звучання. Незначної теплоти та комфорту додає амбра.

Надзвичайно ніжно, жіночно і, як на мене, ледь-ледь квіткові-солодко, а моментами й гіркувато. Аромат свіжий.

Моя оцінка: 4,5/5 🌹

Я ставлю 4.5, а не 5, тому що аромат сподобався з підбірки, однак не є фаворитом у колекції, тобто не зачепив сильно.

Ці парфуми виробник відносить до унісекс. Вони мені теж подобається, але як здалося, мають більше спрямованість на чоловічий аромат. Це для мене нормально, бо є чоловічі аромати, якими сама б користувалася 😂

Odyssey - це про щось свіже, морське, квіткове з анімалістичними нотами.

Він наче і спокійний, свіжий, але у той же час спокусливий і дещо провокативний 😏

У мене він асоціюється з побаченням в Одесі біля моря. От, тільки ти і він. Навколо не помічаєте нікого. Сидите біля води.

У повітрі навколо вас перемішалися аромати морського бризу 🌊, щедрого букету квітів 💐, що він тобі подарував і його свіжих парфумів. Це особлива атмосфера 😻

Отож сам аромат розкривається солонуватими морськими нотами, солодкуватим ароматом квітів, незначною гостротою перцю. Дуже свіжо і бадьоро!

Анімалістичні та деревні ноти супроводжують аромат протягом усього звучання. Лунають чітко виражені акорди кедру. Спокусливості парфуму додає пачулі, робить його дещо загадковим.

Відкладаю цей аромат на літо. Адже він такий легкий і свіжий, наче створений для цієї пори ☀️

Моя оцінка: 5/5 🌊

Ммм, а це щось східне, пряне 😋 Завдяки клубу полюбила схожі аромати. Однак цей - не типовий східний.

Цей аромат нагадує перебування між відділами ринку, де торгують красені східної зовнішності 🤭 Насичений потік прянощів: гвоздика, кардамон. Трохи гіркого какао. Повний горщик смаженого мигдалю 🌰

Десь біля цього висить смачна чурчхелла і видніються стільки комірок з різновидами сухофруктів 🍑 Так, тут точно мова йде не про свіжі фрукти, а про сухофрукти й цукати.

Але на першому плані, звісно ж, спеції.

Крім того, доволі вираженим виступає і табак. Цю ноту у парфумерії я не дуже люблю, кажу чесно. Однак разом зі спеційністю, вона не така виражена.

Смачно, незвично, але точно для поціновувача.

Моя оцінка: 4/5 🥥

От я і дійшла до чоловічих парфумів бренду. Чесно кажучи, вони - моє розчарування 😫

Masculine - надзвичайно пряний, як на мене теж східний, але уже дуже і дуже різкий. Від нього я просто пчихаю.

Аромат стартує шалено різко імбирем і тютюном. Настільки, що гірчить навіть при вдиху 🥴

Уже принюхавшись, через декілька хвилин я відчуваю щось приємне, солодке, але знову ж таки дуже деревинне, димне і тютюнове. Для мене надто неприємно, фруктова солодкість мало рятує…

Парфуми, навіть заради експерименту, носити не змогла, тому напевно оцінюю не зовсім об’єктивно. Проте такі на коханому відчувати не хотіла б і точно не думала б про подарунок 😬

Ні, вони не жахливі загалом, просто я не люблю настільки різкі і тютюнові ноти. Адже вони відверто гіркі для моїх рецепторів.

Моя оцінка: 1/5 🚬

Ще один чоловічий парфум, однак значно приємніший за попередній.

Якщо коротко, то це цитрусово-деревний аромат з невеликою солодкавістю від червоного соковитого яблука.

У піраміді виробник також заявляє тютюн, але його я відчуваю зовсім вкінці і то ледь-ледь.

Стартує аромат приємно і відносно ніжно, адже розкривається кисло-солодкий мандарин 🍊 та соковите червоне яблуко 🍎. Гостринки додає бурбонський перець та тютюн, але шавлія з пачулі урівноважують загальну картину. Деревина чудово обрамлює парфум, додаючи йому мужності.

Цей аромат приємний, але надто простий, чи що… такий аромат можна зустріти у багатьох чоловічих парфумах мас-маркету. Крім того, цей запах часто зустрічаю у чоловічих доглядових засобах: гелю для душу, лосьйону після гоління та навіть дезодоранту.

Також я не відчула розкриття цього аромату протягом усього часу звучання 🤷‍♀️ Але цей момент не враховую, адже мождиво саме на чоловіках він розкривається, і робить це прекрасно...

Моя оцінка: 3/5 ⚖️

От якось дуже посередньо і без захвату. Типовий чоловічий аромат.

Признаюся, після величезного захвату спреями Rebellion, мені уже було складно оцінювати їх парфуми 🤪 Ну зачепили мене спреї і їх стійкість)) Але тепер про парфуми.

Плюси:

🇺🇦 український виробник;

👍🏻 гарний об‘єм для ознайомлення;

😌 3/5 ароматів сподобалися;

💰 доступна вартість, так як у виробника представлені пробники, мініатюри, повнорозміри. Навіть найбільший формат бюджетніший, ніж нішева парфумерія інших брендів;

◼️ пакуються в окремий чорний пакетик на липкій стрічці;

😉 брати сет пробників значно вигідніше, ніж по 1 шт.

Мінуси:

🧴 1/5 ароматів доволі посередній, а 1/5 для мене виявився взагалі жахливим;

😬 ковпачок закривається загалом міцно, але якщо не дотиснути, то парфуми проливаються. Також 1 із пробників після відкриття не закривається як треба. Тому він почав проливатися на все навколо, у тому числі на пробник точкової сироватки Biono. Зараз протікає навіть у горизонтальному положенні.

І знаєте, який саме не закривається? Той самий Masculine 🥵

Отже, як можна помітити, плюсів значно більше, ніж мінусів :)

Тому я можу радити хоча б спробувати сет мініатюр бренду))

Адже можливо саме серед них ви знайдете свій аромат 😉