Ta_nyaaaaaaa

Rebellion - гідна альтернатива Victoria's Secret? До того ж мінімум утричі дешевше)

Rebellion - гідна альтернатива Victoria's Secret? До того ж мінімум утричі дешевше)
Rebellion - гідна альтернатива Victoria's Secret? До того ж мінімум утричі дешевше)

Вітаю на моїй сторінці🤗

Не можу мовчати, спішу поділитися з вами новим відкриттям - парфумованими спреями для тіла та волосся від бренду Rebellion. Передусім цей допис присвячений ним. Розповім про 3 аромати.

Розпаковка цього ароматного боксику була тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/looks/27341/

Це черговий бренд, з яким знайомить мене Оксана К., за що я щиро вдячна 🫶🏻

Взагалі я в шоці, чому ці місти досі не такі популярні? 😱

Розпочну з того, що всі вони містять блискітки, тому перед застосуванням обов’язково треба збовтати флакон..

*подивися відео, глянь як гарно сяє ✨

Колір шимеру залежить від аромату. У мене рожевий, золотистий і коричневий. Також ще знаю про сріблястий.

Сяяння і мерехтіння на шкірі ну ДУЖЕ ДЕЛІКАТНЕ (також прикріпляю відео 📹)

Спрей представлені у двох об’ємах:

• 8 мл (міні)

• 120 мл (повнорозмір)

У мене 8 мл, що дуже зручно для сумочки чи кишені. Розкидала їх у різні сумочки і тепер вони завжди зі мною 🥰

💨 Стійкість - це те, що мене найбільше вразило.

Чесно кажучи, таку стійкість мають не усі парфуми.

А порівняно зі спреями Victoria’s Secret - це небо і земля, бо вони тримаються 2-6 год в залежності від аромату, а місти Rebellion тримаються добу на тілі, до трьох діб на волоссі і стільки ж на одязі.

І так, ще однією їх перевагою є те, що цей шимер не залишає плям на одязі, як це у мене було із VS. Та й загалом помічаю його лише на яскравому сонечку!

💰Ціна відповідно до об’єму - від 59 грн (8 мл) і 212 грн (120 мл).

Для мене це ідеальний формат ароматів на літній період, хоча з радістю користуюся зараз зимою і до весни вони напевно не залишаться) 😉

Найбільш солодкий, дуже спеційний аромат з представленої трійки.

Справжні східний, гурманський аромат.

Спочатку він здалеку нагадав мені Choco Musk, про який я уже писала - https://club.makeup.com.ua/post/21286/

Але згодом я зрозуміла, що він набагато насиченіший спеціями.

Яскрава ваніль у тандемі з корицею і пікантною гвоздикою. Легкі деревні, трохи димні нотки на додачу.

Яскраво, смачно, а ще дуже гучно! Навіть відчуваю ноти какао, але їх у піраміді немає.

Зимою обожнюю такі десертні, гурманські аромати.

Ванільний вайб у парфумах - моя 💗

Кажуть, це аналог Asabi 3 🤭 А ще, мені здається може нагадувати Vanille Absolu Montale

Зараз використовую їх доволі активно. І від усіх чую питання "ммм, звідки це так смачно пахне ванільними гарячими булочками?"... і оглядаються навколо у пошуках затишноі пекарні 👀

Найбільш стійкий із 3 описаних у цьому дописі.

Хто любить VS Bare Vanilla і не боїться спецій - раджу спробувати)

Моя оцінка: 5/5 🤤

Зовсім не такий, як попередній.

Не такий гучний, не настільки солодкий і без ванілі. Порівняно з попереднім, він свіжий.

Цей аромат - щось про кисленький соковитий виноград 🍇, квітучий сад і коштовну пудру)) У ньому щось є від зефірок Маршмелоу.

Тобто він уже не такий солодкий як попередній, ще й додатково кисленько-свіжий 😉

Доволі ніжний і жіночний 💃🏻

Моя оцінка: 4/5 🌸 Хоча і він мене не залишив рівнодушною, просто відклала його на більш теплу пору 🥰

Мій абсолютний фаворит у цій трійці 😍

Найбільш свіжий із представлений, кисленький і яскравий))

Перші асоціації при вдиху - соковите кисленьке зелене яблуко 🍏 у союзі з мандаринкою 🍊. Ці свіжі кисло-солодкі фрукти огортають букет ніжних весняних квітів 💐

У сукупності це відтворює аромат, близький до… ігристого 🍾 Так, легкого, бульбашкового класичного фраголіно.

Як на мене, цей аромат найбільш вдалим буде для літа серед усіх трьох. Планую на теплу пору придбати декілька таких міні-флаконів і кинути у сумочки. Хоча признаюся, що кортить взяти повнорозмір цього дива.

Свіжий! Солодкий, але водночас з кислинкою! Яскравий! Знову ж таки, смачний і головне легкий. Обожнюю подібне 🔥

Моя оцінка: 1000000/5 🍾

Ще я знайома з містом Phoenix цього бренду. Також завдяки любій Оксані 🥰

Про нього якось розповім окремо)) Він для любителів яскравих вибухових і явно мускусних ароматів (спойлер: фруктово-мускусних🤭)

🫧 доступні по вартості парфумовані спреї, які вважаю достойними конкурентами і аналогами відомим VS;

🫧 надзвичайно стійкі - 8+ годин яскравого звучання на тілі та волоссі забезпечено;

🫧 різноманіття ароматів невелике, всього 4, але вважаю кожен може знайти свій;

🫧 вони дуже бюджетні, адже ціна стартує від 59 грн (на акціях) за 8 мл;

🫧 дві варіації об‘ємів, що дуже зручно;

🫧 вітчизняне виробництво.

Єдиним мінусом цих спреїв я вважаю скудний асортимент ароматів - їх всього 4. Це єдина причина, через яку хтось може не погодитися зі мною, що Rebellion - гідна бюджетна альтернатива VS.

❗️Тим не менш, місти Rebellion стали для мене великим відкриттям 2024 року 🥰 Раджу їх всім!)

І досі задаюся питанням, ну чому вони не настільки популярні, як заслуговують цього???

Наступна частина про нішеві аромати Rebellion. Вам цікаво? 🤗