Mila__Mi

Шампунь, який замінить вам декілька засобів

Шампунь, який замінить вам декілька засобів

Я вже декілька років знайома з Joko Blend, але до поки не пробувала їхні засоби для волосся. Вирішила почати своє знайомство саме з шампуню для свого типу волосся, а саме для жирного типу, так як моє волосся схильне до жирності, мию голову через день.

Шампунь знаходиться в білій пластиковий пляшці, пластик щільний і візуально через нього наврядчи можна буде контролювати розхід засобу.

Але, кришку можна розкручувати і там якщо підсвітити, то добре можна розгледіти кількість засобу в пляшці.

Оформлення приємне, стильне.

На зворотній стороні вказана детальна інформація: опис, склад та інша інформація про виробника.

Виділяю найактивніші та найцікавіші компоненти:
Динатрій лаурет сульфокцинат - ПАР, зменшує подразнення інших поверхнево-активних речовин. Сприяє зменшенню подразнення на шкірі з інших аніонних поверхнево-активних речовин.
Кокамідопропил бетаїн - ПАР (м'який очищувач) на основі кокосової олії.
Гліцерин - зволожує та утримує вологу.
Саліцилова кислота - розчиняє жири та ефективно очищує шкіру. Бореться з лупою та надмірною секрецією шкірі голови. Пом'якшує волосся та освіжає шкіру голови.
Олія чайного дерева - знімає запалення та пом'якшує.
Алантоїн - пом'якшує, м'яко відлущує відмерлі клітини, регенерує, зволожує та насичує шкіру голови і волосся необхідною кількістю вологи.
Пантенол - зволожує, пом'якшує та розгладжує.
Молочна кислота - очищує, відлущує відмерлі клітини, нормалізує роботу сальних залоз зменшує пори.
Сорбітол - зволожує, робить волосся м'яким та шовковистим.

Кришка формату диск-топ, легко відкривається натиском пальця, але при цьому вона надійно закривається, що дозволяє брати з собою в дорогу (бо нічого ніде не проллється).

Дозатор має невеличкий отвір, що дозволяє отримувати необхідну кількість шампуню для використання.

Аромат свіжий, парфумований, наче вас накриває оазис зі свіжим ковтком чистого повітря 🏞️ А ще в ньому трохи відчутна саліцилова кислота та нотка чайного дерева.

Під час миття він дуже добре відчувається. Після миття голови, аромат, ще деякий час залишається на волоссі. На наступний день після миття голови на волоссі його вже не чутно.

Колір прозорий.

Консистенція гелева, ближча до густої, щоб розтіктися йому потрібен час.

При контакті з водою, засіб швидко утворює доволі густу, м'яку та водночас пишну пінку.

Наношу шампунь на вологе волосся, трохи спінюючи його і розподіляючи піну у прикореневій зоні, гарно промиваючи волосся.

▫️Шампунь чудово очищує шкіру голови від зайвого себуму та інших забруднень накопичених впродовж дня. Навіть дає таке легке відчуття очищення "до скрипу"

🔸регулює себувиділення та нормалізує роботу сальних залоз

Шампуні завжди при першому використанні застосовую соло, щоб зрозуміти їх дію.

Отже, коли я вперше помила ним голову я була настільки приємно вражена, що словами не передати 😲

▫️Він не плутає волосся

▫️Робить його неймовірно м'яким (ну це справді чудо знахідка) та гладеньким на дотик

▫️надає волоссю природнього блиску 😍 та легкого прикореневого об'єму

Я справді була в приємному шоці, бо давно в мене не було волосся таким м'яким з одним лише використанням шампуню.

Додатково помітила, що цей шампунь трохи, але дійсно подовжує чистоту мого волосся.

Також моїй мамі цікаво було його затестити, в неї також волосся схильне до жирності, але воно хвилясте, фарбоване та зазвичай дуже сухе по довжині. Після використання в неї також волосся було м'якеньким та приємним на дотик. Для її типу волосся це просто прекрасний варіант (а особливо коли вона в мене не любить наносити оті всі маски і довго возюкатися з ними 😄).

Протестувавши його майже два тижні, роблю висновок ⬇️

Шампунь дає якісне та глибоке очищення. Не сушить по довжині, а навпаки пом'якшує його (Боже, яке ж воно м'яке після нього 💘), не плутає волосся. Тобто при дійсно якісному очищенні він не потребує додаткового використання масок, бальзамів чи щось в цьому роді (а це + у гаманцю 😁)

Я вважаю, що це прекрасний варіант шампуню для жирного типу волосся.

Однозначно можу його рекомендувати 🍏

Дякую всім за увагу 💚