Ирина ❤️

Нішевий аромат фруктів та шоколаду

Нішевий аромат фруктів та шоколаду

Attar Collection - нішевий бренд з ОАЕ, це не підробки на інші бренди, а самостійний парфумерний будинок. Я люблю цю фірму і зараз у мене від них 4 парфуми по 100мл, але спробувала я їх більш.

Тут можна прочитати про всі мої аромати від Attar https://club.makeup.com.ua/post/33732/

Всі парфуми йдуть у красивих великих коробках, усередині вони як оксамитові, самі флакони з тяжкими металевими кришечками як куполи у мечетей в арабському стилі, хтось вважатиме несмаком, але мені вони симпатичні. Флакони не прозорі, але можна просвітити вміст ліхтариком. Вони йдуть за обсягом більше ніж 100мл, тому заповнені не під верх. Перші 2 парфуми з'явилися у мене практично одночасно і є улюбленими, я не змогла вибрати, який з них мені був більше потрібен.

Crystal Love for Her 👩🏻 це жіноча версія від Attar , так само є чоловіча Crystal Love for Him 👦🏻

Випущений у 2020 році. Парфумери: Nuria Du Chene De Vere.

Верхні ноти: Фруктові ноти та Троянда;

Середні ноти: Молочний шоколад, Білий мускус та Мускатний горіх;

Базові ноти: Бурбонська ваніль та Боби тонка.

Для мене це дуже солодкий аромат про ваніль, молочний шоколад, фрукти (не свіжі, а такі як підв'ялені на сонечку), боби тонко дають таку легку підкопченість аромату. Він дуже шлейфовий і стійкий, на мені тримається весь день (на мені всі аромати триматися довго!), так само від дочки чула його ще ввечері, коли вона поверталася після пар (а наносила вона його з ранку)

Неприємного для мене мускусу як в ароматах типу Kirke і подібних до нього, тут не має, троянду теж не відчуваю.

Також мені він дуже схожий з парфумами Moattar Dhab Junaid Perfumes та Gourmand Bottega Profumiera

Якщо ви любите солодкі гурманські ванільні аромати, це може вам сподобатися.🍨

Нішевий аромат фруктів та шоколаду
Нішевий аромат фруктів та шоколаду
Нішевий аромат фруктів та шоколаду