SomovaFM

Candy Cola для тіла | Mr.Scrubber

Candy Cola для тіла | Mr.Scrubber
Candy Cola для тіла | Mr.Scrubber

Mr.Scrubber - Український бренд натуральної косметики, які на 95% складаються із інгредієнтів натурального походження. Бренд також являється cruelty-free.

Це моє перше знайомство з брендом і розпочинається воно з дуже цікавого засобу - Крем-скраб для рук і тіла.

Засіб представлений у пластикові прозорій баночці із тематичною наліпкою.

Основними активними складниками є:

  • Sucrose - кристалічна речовина похідна від цукру.
  • Glycerin - речовина, яка допомагає встановити водний баланс шкіри.
  • Cocamidopropyl Betaine - амфотерне ПАР, похідне жирних кислот кокосової олії.
  • Butyrospermum parkii (Shea) Butter - має регенеруючі властивості, відновлює еластичність шкіри.
  • Prunus Armeniaca Seed Powder (порошок абрикосової кісточки) - відлущуж ороговілий епідермес.

Скраб білого кольору з середніми по розміру абразивними частинками - абрикосовими кісточками. Їх у скрабі не багато, хоча при нанесенні вони відчуваються, легко ковзаються по тілу та не дряпають шкіру. Цукрові частинки меншого розміру, з них і складається скраб. Консистенція цікава: трошки в'язкий, м'який, ніби цукрова пудра не до кінця взбита із білком. При контакті з водою легко починає милитись, а цукрові часточки розчинятися.

Наносити цю консистенцію на тіло дужу приємно, він ніби обгортує в обійми.

Шкіра після використання гладка та зволожена.

Аромат Candy Cola однозначно вкраде серденько любителів коли. Тільки відкривши кришечку відчувається аромат жуйки із чупа-чупса, коли ви розжовуєте його аби скоріше до неї дібратися.

Скраб хочеться лизнути, на стільки солодко та знайомо він пахне. Це дійсно ті самі льодяники із смаком коли. Щоб ви розуміли, я не п'ю колу ніколи, навіть з алкоголем. Але після цього скрабу мені захотілося її купити, і льодяників теж 😄 При використанні аромат заповнює ванну і дуже важко втриматись, щоб не лизнути себе.