ДАРÍЯ КÓВАЧ

Ламінування вдома з Bless. Це можливо?

Ламінування вдома з Bless. Це можливо?

З Bless я знайома давно і вже ділилась з вами фаворитами. У мене і пензлик є улюблений, і підводка одна з найстійкіших, а також мило для брів, яке я повторювала двічі (ось тут мій макіяж з ним: https://club.makeup.com.ua/looks/2276/ )

Та формат мила-не найзручніший, тому я пішла далі і тепер

У мене є новинка, рідкий віск для брів в такому дуууже милому рожевому упакуванні

Рожевий-це другий улюблений колір після чорного (а ще я з тих хто любить 🐆)

Отже, познайомлю вас

12 мл, виготовлено в Польщі

Дуже красивий, стильний, лаконічний і дівчачий дизайн

Матовий флакон з мега зручною щіточкою

Пройдемось по складу:

Water-Забезпечує виробам необхідну основу, прозорість, в'язкість, концентрацію, колір

Sucrose-Ефіри сахарози та жирних кислот зазвичай додають в косметичні склади в якості емульгаторів. Емульгатор необхідний для продуктів, які містять як воду, так і олійні компоненти, щоб підтримувати стабільну емульсію.

stearic acid-октадеканова кислота, аліфатична карбонова кислота.

sorbitol-У косметиці використовується як зволожуючий компонент, що істотно впливає на текстуру виробу, надаючи їй особливу м'якість

lauric acid-Додеканова кислота, насичена карбонова кислота. Має антимікробні та антибактеріальні властивості, негативно діє на різноманітні патогенні мікроорганізм

ОЛІЇ:

palm (ELAEIS GUINEENSIS) oil

coconut (COCOS NUCIFERA) oil

olive oil (OLEA EUROPAEA) fruit oil

ethanol-Спирт допомагає ретельно очистити шкіру та вбиває будь-які мікроорганізми, які можуть ховатися на поверхні, наприклад грибки, бактерії та віруси. Етанол косметичного класу також зберігає інгредієнти в композиції та запобігає їх роз’єднанню

propylene glycol-широко використовуються як компоненти основи емульсійних систем. Екстрагент для рослинної сировини. Може виявляти властивості консерванту за рахунок впливу на іонну силу води.

glycerin-додають у косметичні засоби (креми та гелі) частково для зниження випаровування води. У малих концентраціях зволожує шкіру

sodium hydroxide-ЛУГ. Шкідливий при контакті зі шкірою або при вдиханні. У високих концентраціях викликає подразнення та почервоніння шкіри.

Sodium Alcohol Sulfate-аніонактивний ПАР. Білий порошок (або гранули) з високим вмістом основної речовини або прозорий розчин від безбарвного до блідо-жовтого кольору

HAMAMELIS VIRGINIANA Extract-дикоросла чагарникова рослина. Кора, квітучі гілки, листя служать сировиною для отримання екстрактів, в яких присутній як основний компонент гамамелітаннін - похідне галонової кислоти і глюкози. Завдяки високій концентрації танінів, Г.В. має в'яжучу, тонізуючу та антиоксидантну дію.

Склад в цілому не поганий

Почну з комфортної туби, справді мені подобається такий формат. Гель-це найкомфортніше,що може бути.

На слюді абсолютно вся потрібна інформація, склад, виробник, термін придатності, cruelty free

Щіточка.

Такою я вже користувалась маючи інший гель. І це справді найкомфортніша щіточка. Прочесати і вкласти брови нею можна за 60 секунд

Стійкість

Гель не прибиває волоски намертво, та не засихає одразу. Тому якщо щось не вдалось, можна чистою щіточкою підкорегувати (але чесно,ця щіточка така зручна,що додаткова не потрібна і все вийде одразу)

Білих слідів я не помітила на бровах, жодних плівок чи будь чого подібного

Після 6 годин мої жорсткі і важкі волоски починають потроху опускатись

Але все ще мають гарний вигляд і не потребують корекції. Тому робочий день спокійно витримує гель

Він не дає ось цього стягуючого ефекту, брови абсолютно рухомі, нема дискомфорту при вираженні емоцій)

Я ніколи не робила ламінування НЕ вдома, а те ламінування,яке я робила складниками у мене не вийшло ідеальним. Я боялась перетримати склад, тому ефект тримався не довго

Та і з ламінуванням всеодно потрібен гель (і чесно, не розумію суті процедури)

Та як для гарного фіксатора брів, з таким глянцевим фінішем-ідеально підійде

Якщо порівняти з Lamel і Ln pro (гелі з такими ж щіточками і обіцянками),які я пробувала нещодавно..

Цей справді тримає мої брови дуже довго,роблячи їх гарними

Тому для всіх любительок гарних брів, комфорту, швидкості і рожевого

100% раджу хоча б спробувати!

Весна мене дуже надихає, тому це ще не всі новинки і попереду багато нового

І від Bless в тому числі

Чекаєте?🥰

Обіймаю 💌

P.S. Ось такий образ у мене сьогодні, ох, ці брівки 👀