Дарина🦉

Глінтвейн біля каміну та Східні прянощі

Глінтвейн біля каміну та Східні прянощі
Глінтвейн біля каміну та Східні прянощі

Привіт всім! Я давно вже знайома, з цим яскравим брендом🍭, але парфумів в мене, ще не було. Мене дуже зацікавили назви та піраміди парфумів, ділюсь, що з того вийшло!

Обрала для знайомства два аромата:

  • Глінтвейн біля каміну
  • Східні прянощі

Почну з фаворта "Глінтвейн біля каміну"

Піраміда:

Класифікація: натуральна
Тип аромату: пудрові
Початкова нота: Кардамон
Нота серця: Мімоза
Кінцева нота: Боби тонка

Почну одразу чому він фаворит. Він нагадав мені, мій щасливий Новий Рік у Харкові. На головній площі, де було безліч палаток, де варили та розлівали глінтвейн🍷. Цей аромат стояв в холодному повітрі постійно. Це була чарівна атмосфера....✨

Перше, що відчуваєшь, коли одягаешь цей парфум - дуже насичений, пряний кардамон з солодко-терпким відтінком. Через хвилин 20, з'являється мімоза, яка дуже гарно поєднується з кардамоном. Через час, яскраві барви вже стихають, та залишаються пудрові відтінки (я ще відчуваю тут легкі ягідні нотки🍒).

Парфуми виявилися достатньо стійкими, на шкірі годин 5-6.

Тож саме в цей аромат, я закохалась, він не на кожен день, бо для мене заважкий. Але під особливий настрій, холодним вечером, це те, що потрібно🍷

Глінтвейн біля каміну та Східні прянощі
Глінтвейн біля каміну та Східні прянощі
Глінтвейн біля каміну та Східні прянощі

✨Піраміда :

Класифікація: натуральна
Тип аромату: мускусні, пряні
Початкова нота: Базилік, Бергамот, Лаванда, Лимон, Яблуко
Нота серця: Гвоздика, Герань, Кориця, Пачулі
Кінцева нота: Ваніль, Кедр, Мускус

Цей аромат виявився набагато сильнішим ніж перший. Перші хвилини, він дуже важкий, насичений. Перше сприйняття - це тільки терпка гвоздика в дуєті з кедром, і так хвилин 15.

Потім все стає набагато приємніше, з'являється бергамот з лавандою, бергамот значно бере вверх, дуже приємне поєднання для мого носа🖤.
Фінішує він мені квіткою🌸 (не знаю якою, але не геранью) з корицею. Шкода, що ванілі я тут не почула. Таке відчуття, що в мене був такий аромат, вже дуже довго ходжу та не можу згадати. Дуже для мене знайомий...🤔

Тривалість така сама, як і першого аромату, на одязі ще довша.

Як висновок, можу сказати, що мене приємно вразили ці обидва аромата. Особливо приємно за чарівні спогади!!!

Тепер хочеться спробувати і інші (вибір там є)!

Дякую🦉