Mond

Зубні пасти Colgate: враження і порівняння

Зубні пасти Colgate: враження і порівняння

1. Colgate Max White Stain Protect + Organic Clay

Ця паста створена для видалення плям на зубах після вживання кави, червоного вина та чаю. Тут нам обіцяють до 5 разів більше ефективності ніж у інших паст.

Обрала її через формулу з органічною глиною. Як відомо, глина добре видаляє наліт (за допомогою своєї абразивності) і має протизапальну дію.

Можна подумати, що така паста буде жорсткою...але ні. Текстура м'ягенька , прозоро-м'ятового кольору з малесенькими образивними цяточками.

Аромат, як і смак, доволі ніжний, подекуди нагадує ментол з травами.

Паста безпечна для емалі, підходить для щоденного використання. Має заспокоювальну дію. Рекомендується використовувати 3 рази в день по 2хв.

Очищує ніжно. І надовго зберігається відчуття свіжості. З налітом справляється, але не ідеально. Щодо видалення плям на зубах нічого не можу сказати. А ось загальне невеличке відбілювання є.

Зубні пасти Colgate: враження і порівняння
Зубні пасти Colgate: враження і порівняння
Зубні пасти Colgate: враження і порівняння
Зубні пасти Colgate: враження і порівняння
Зубні пасти Colgate: враження і порівняння

2. Colgate Advanced White

Ця паста менш лайтова. Щодо неї у виробника теж багато обіцянок, як наприклад: Відбілювання зубів за 10 днів.

Паста збагачена білою содою, мінералами та вулканічним попелом (у складі їх щоправда, мінімальна кількість).

Тут текстура сірого кольору з цяточками. Аромат більш фрешовий. Тож, і відчуття свіжого подиху зберігається довше.

Має видаляти поверхневі плями, відновлюючи природну білизну зубів.

На моїх зубах складно відстежити суттєву зміну кольору, особливо від пасти. Невеликі зміни є, тож не буду сперечатися щодо ефекту відбілювання (тим паче, якщо це клінічно доведено).

Висновки : Обидві пасти мають місце бути. У них схожі ефекти, але мені більш імпонує Advanced White. Max White досить м'якенька (що на любителя). Обидві надають свіжість, не суттеве відбілювання і заспокоюють ясна.

🚫 пасти не можна використовувати дітям до 7 років.