Vikulyk

Чудова освіжаюча натуральна зубна паста

Чудова освіжаюча натуральна зубна паста

Паста від Bishofit мені подобається, адже вона чудово очищає зуби від нальоту і додає свіжості ротовій порожнині, яка довго зберігається, також містить натуральні компоненти, які не пошкоджують зубну емаль.

Консистенція трішки рідкувата, але паста не стікає зі щітки, користуватись комфортно.

Паста має дещо зеленуватий відтінок і добре піниться, але не так сильно, як пасти з більш хімічним складом, що мені і подобається, тут все вміру.

Мені було незвично перший день чистити нею зубки, адже відчувався гіркувато-м'ятний смак, але дуже швидко звикається і зараз я відчуваю тільки м'яту.

Чудова освіжаюча натуральна зубна паста

Паста дбає не тільки про чистоту і свіжість, вона щей відбілює в якійсь степені зубки, це помітно після кожного чищення все більше. Також класно доглядає за яснами, вона бореться з кровоточивістю і після чищення навіть жорсткою щіткою не має ніякого дискомфорту.

На мою думку це максимально хороша паста, адже вона безпечна в плані складу, все ж якусь кількість ми ковтаємо, також приємно відчувати довге відчуття свіжості і чистоти, а здоров'я яснен то найважливіше.