Ирина ❤️

Маска для шкіри голови з чайним деревом

Маска для шкіри голови з чайним деревом

Моє волосся натуральне, пряме, не пористе, довжини трохи нижче плечей

Цю маску я багато разів купувала в пробниках 10мл одного мені вистачало на 2 рази, додаючи в кошик до різних замовлень на makeup, потім зрозуміла, що маска мені дійсно подобається, і я хочу, щоб вона на моїй поличці у ванній стояла завжди, купила її в повному обсязі 200мл і коли хороша ціна це вигідніше, ніж купувати пробники + зручність упаковки.

Ця маска унікальна тим, що заснована на чайному дереві з Австралії, що має цілющі властивості і має сприятливий вплив у комплексі з іншими не менш корисними компонентами.

Особливості La'dor Tea Tree Scalp Clinic Hair Pack:

- нежна та дуже питательна;

- дарує миттєвий відчутний та помітний ефект;

- відновлює і шкірний, і волосяний покрив голови;

- є джерелом вологи та зміцнювальних речовин;

- пасмам надає м'якість та здоровий блиск;

- шкіру пом'якшує та захищає від зовнішніх факторів;

- сприяє боротьбі з лупою;

- нормалізує виділення себуму;

- жити волосяні лукуліні.

Туба була запечатана в захисну плівку, під ковпачком теж була захисна фольга (мені подобаються корейські бренди та їх підхід до захисту засобів, навіть більшість мініатюр у них йдуть із захисною фольгою)

Маска білого кольору, кремова середньої густоти, має ненав'язливий трав'янистий аромат. Зазвичай маски я не наношу на шкіру голови, лише на довжину волосся. Але ця призначена саме для шкіри голови. Від багатьох масок і кондиціонерів, на своєму волоссі я не бачу якогось ефекту, так як моє волосся пряме, щільне, не плутається, я можу спокійно обходитися взагалі без кондиціонерів і масок ( якщо це не безсульфатні шампуні, при змиванні яких волосся відразу перетворюється на клоччя, було в мене кілька таких)

Використовую маску не при кожному миття голови, десь 1 раз через 2. Маска має зручний носик для нанесення її на шкіру голови.

Мою голову шампунем 2 рази і після наношу маску, масажую шкіру голови. За кілька хвилин змиваю. Відразу після нанесення шкіру голови трохи холодить, за рахунок ментолу в складі. Після цієї маски моє волосся м'яке (власне саме це мені і потрібно від масок) якогось додатково блиску сильного я не помітила, лупи сверблячки маска не викликає. Помітила що після неї волосся жирніє трохи менше, нехай якщо не на 1 день, але на пів дня точно, а це теж той бонус який я чекала від маски з чайним деревом.

Можу рекомендувати цю маску, тим більше, на неї часто є пробники. Можливо якщо у вас більш проблемне волосся, ефект від неї буде ще кращим

Мої улюблені засоби від Lador https://club.makeup.com.ua/post/33158/

Корейська медова маска для волосся Daeng Gi Meo Ri Honey Intensive Hair Mask 🍯 та інші засоби які мені подобаються https://club.makeup.com.ua/post/33208/

Безсиліконовий зволожуючий шампунь La'dor Moisture Balancing Shampoo https://club.makeup.com.ua/post/34673/

Маска для шкіри голови з чайним деревом

Мої аксесуари для волосся

Гребінці Tangle Teezer та Janeke Superbrush

Термобрашинг для укладання Olivia Garden Expert Blowout SPEED Wavy Bristles WHITE&GREY 45

Фен з іонізацією для волосся Laifen Фен (аналог популярного Dyson) але за ціною в кілька разів дешевше

Відновлююча маска для сухого та пошкодженого волосся La'dor Eco Hydro LPP Treatment

Маска для волосся з трав'яними екстрактами La'dor Herbalism Treatment

Маска для волосся з яблучним оцтом La’dor ACV Vinegar Treatment

Маска-шапочка для волосся з яблучним оцтом La’dor ACV Vinegar Hair Cap

Маска для відновлення волосся La'dor ld programs 01

Зміцнююча маска для тонкого волосся Lador Dermatical Hair-Loss Treatment For Thin Hair

Маска-бальзам для волосся з глиною La'dor C-Tox Clay Treatment

Бальзам-маска для зволоження, зміцнення та надання волоссю об'єму La'dor Wonder Tear

Маска для сухого та пошкодженого волосся "Інжир" La'dor Hydro LPP Treatment Feige

Парфумована маска для волосся La'dor Hydro LPP Treatment Pitta