Ирина ❤️

Зволожуючий крем для обличчя

Зволожуючий крем для обличчя

Моє знайомство з цим кремом почалося з купівлі кількох пробників, тоді це крем мені дуже сподобався, він був легкий, наносився тонким шаром і давав матовість шкіри, ось як з ефектом фотошопу чи легкого припудрювання обличчя

Активна формула засобу, збагачена цілим комплексом рослинних олій та екстрактів, справляє просто приголомшливий ефект, надаючи кожному покриву м'якість і гладкість шовку, а також наповнюючи його природним сяйвом.

Bulgarian Rose Satin Cream від бренду Heimish:

- Легка консистенція швидко вбирається, забезпечуючи максимальний комфорт під час застосування;

- підходить як для денного та вечірнього використання, так і як база під макіяж;

- на 63% складається з рожевої води, яка знімає подразнення, заспокоює запалення, насичує шкіру потрібними живильними мікроелементами та має антиоксидантну дію;

- ніацинамід активізує процеси регенерації, освітлює шкірний покрив, підвищує пружність;

- олія каріте зволожує, живить і заспокоює шкіру, розгладжує зморшки;

- екстракт гібіскусу нейтралізує вільні радикали, уповільнюючи процеси старіння;

- вітамін С покращує колір обличчя та підвищує еластичність епідермісу;

- лактобіонова кислота делікатно відлущує омертвілі клітини, вирівнює колір обличчя та надає йому здорового блиску.

Моя шкіра нормального типу, без акне, постакне, іноді може зъявитися 1 якийсь невеликий прищик.

Я закохалася в цей крем і замовила його у великому обсязі на makeup, коли я отримала його, я зрозуміла що це зовсім два різні креми, у баночці він не занадто густий, але більш щільний, жирненький, відчувається на моєму обличчі після нанесення, жирного блиску від нього немає, але він залишає легке сяйво обличчя, і це зовсім не матовость яка була у пробнику. Як на мене він більше поживний ніж зволожуючий. Крем ніжно-рожевого кольору в красивій баночці 55мл, при нанесенні має досить насичений аромат троянди 🌺, але на обличчі він не залишається. Я закінчую вже другу велику баночку цього крему, другу теж покупала на makeup, консистенція такаж сама як у перший. Крем пори мені не забиває, я можу користувати ним круглий рік і в денному і в нічному догляді, це такий собі універсальний для мене крем, особливо добре на прохолодну пору року або сподобається власникам сухої шкіри.

Судячи з відгуків на це крем, інші покупці так само писали, що крем у пробнику був один, а у великому обсязі інший. Можливо виробник змінив склад, і пробники були з ранніх партій, чи справді у них різний крем. Він хороший, але просто будьте готові до того, що це може виявитися зовсім не той продукт, який ви очікували після тестування в пробниках.

Зволожуючий крем для обличчя

Зволожуючий тонер для обличчя Heimish Matcha Biome Redness Relief Hydrating Toner, звичайний тонер консистенція води, запаху ледве вловимий трав'янистий (можна вважати, що його практично немає) , ефект у принципі такий самий як і від інших тонерів, загалом їм я задоволена, зволожує, заспокоює

Крем для обличчя Heimish Matcha Biome Repair крем був у пробнику, теж без ефекту вау, звичайний крем, в обсязі не купила б

Очищаючий бальзам Heimish All Clean Balm Blister https://club.makeup.com.ua/post/32641/ та Heimish All Clean Balm Mandarin дуже подобаються мені ці гідрофільні бальзами, після них гідрофільною олією в рідкому вигляді взагалі перестала користуватися, його точно рекомендую

Очищаюча пінка для обличчя Heimish All Clean Green Foam pH 5.5, хороша пінка, потрібно трішки, піниться відмінно, мою шкіру не сушить, тем можу рекомендувати

Заспокійлива маска для обличчя Heimish Black Tea Mask Pack ця маска була в мене в мініатюрі, не справила на мене жодного враження, що захотілося б купити її у великому обсязі

Очищувальна маска з екстрактом троянди та гіалуроновою кислотою Mary & May Rose Hyaluronic Hydra Wash Off Pack 🌹https://club.makeup.com.ua/post/33369/

Антивікова есенція з трояндою Medi Peel Luxury Royal Rose Ampoule 🌹https://club.makeup.com.ua/post/32958/

Розгладжуючий концентрат з маслом троянди Weleda Wildrose 🌹https://club.makeup.com.ua/post/32821/

Заспокійлива маска з екстрактом троянди IsNtree Real Rose Calming Mask 🌹