Almond milk

Порожні баночки // весна

Порожні баночки // весна

Вдаримо порожніми баночками по декоративці 💪 Що я викидаю після зими, чому і на що заміню - не перемикайтесь

✅Більзам для губ Lucas' Pawpaw Ointment - із ним я познакомилась влітку. Він прекрасно працював у компанії з маскоб від Laneige. Проте я не можу змиритись із його специфічним ароматом - тому перевожу його у розряд бальзаму для кутикули

🤨 Плампер-тінт All in One від Lamel у відтінку 401 Peachy - не знаю, хто знайшов там персик, але на мені, всі ph-активні блиски виглядають ядерною фуксією. Тому прощаюсь із цим засобом і всіми подібними йому. Фініш приємний, майже дзеркальний, але аромат доволі задушливий і довго залишається на губах.

❔Чим заміню - шоколадний плампер Oh my lips від Eveline

🤨Голографічний блиск для губ від Eveline - привіт із дитинства, який краще б там і залишився. Замаленький аплікатор і застаріла липка формула роблять його майже невиносими, а від голографіка там лише назва. Навіть мій DIY із розсипчастим пігментом не врятував ситуацію. Єдиний плюч - це солоденький запах якоїсь газованки

❔Чим заміню - Gloss Fetish від Colour Intense

😻 Мініатюрка помади Smooth Whip від NYX у відтінку 13 Cherry Creme - про неї я вже неодноразово розповідала в пості про червоні помади і в порожніх баночках осені. Це вже друга мініатюрка яку я використовую досуха - тому це однозначний фаворит!

❔Чим заміню - Повнорозміркою!

Всі продукти цього розміру покидають мене через термін придатності

🤨 База Baby Skin від Maybelline - силіконіста і слизька "затирка" для пор

🤨 База Radiance Primer від Rimmel - зволожуюча і дуже блискуча

Обидві бази дістались мені мініатюрками у подарунок до різних замовлень. За майже 3 і 1 роки використання цих засобів я запевнилась, що найкраща база - це догляд. Із хорошим доглядом не потрібна жодна база, а на непідготовлену шкіру не врятує ніяка база. Тому для мене необхідності в таких продуктах немає, прощаюсь із ними без суму і каяття

✅ Консилер Magical Perfection від Eveline - приємний, легкий за текстурою, але непоганий за перекриттям консилер. Добре розподіляється і пензликом, і вологим спонжем, і руками. Має, як на мене, доволі великий об'єм - 15мл.

❔Чим заміню - йому на заміну вже їде славнозвісний Bare with me від NYX

✅ Синя туш ColorPlay від MaxiColor - непоганий, як для такої бюджетної туші, екземпляр. Синій колір дійсно помітний на віях (звичайно із білою основою буде краще), але має посередню стійкість - у спеку може сипатись. Через рік засохла, але то і на щастя)) нічого тушами так довго користуватись

Ще одним мінусом для мене є велика і трохи колюча щіточка

❔Чим заміню - фіолетова туш Be Bold від Colour Intense

Діліться, із чим з цих продуктів знайомі ВИ!

PS як зробити посилання всередині тексту, рятуйте 🙏