Алла

Не те золото, що блищить?

Не те золото, що блищить?

Сьогодні мій ранок, як і ранок багатьох українців, на жаль, розпочався не з кави та догляду за собою. Повітряна тривога, робота ППО, шахеди, ракети, відсутність світла, тепла та води. Вмиватися довелося водою з чашки. Про який повноцінний догляд можна було говорити?

В такі дні, коли було мало сну і багато стресу, я дістаю свій улюблений крем для очей. Він допомагає приховати сліди втоми та мати на роботі більш менш пристойний вигляд.

Отже, знайомтеся:

Бренд: lebelage

Призначення: антивіковий, від зморшок, відновлення, живлення, освітлення, розгладження

Інгредієнти: ікра, алантоїн, бджолиний віск, центелла, цинк

Час застосування: універсальний

Стать: для жінок

Класифікація: натуральна

Тип шкіри: всі типи

Країна ТМ: Корея

Коли в одній формулі концентруються золото, ікорний екстракт, колаген, алантоїн і екстракт центелли азійської, це означає, що дія косметичного препарата направлена на активне омолодження, уповільнення процесів старіння, відновлення гладкості та пружності шкірного покриву. Саме так діє Lebelage Gold Caviar Eye Cream – високоякісний натуральний б'юті-продукт з асортименту південнокорейського бренду Lebelage.

Особливості Lebelage Gold Caviar Eye Cream:

- формула на основі екстракту ікри та золота;

- виняткові регенераційні властивості;

- активізує процеси відновлення на клітинному рівні;

- підвищує тонус і пружність шкіри;

- виражений антивіковий вплив;

- ефект глибокого інтенсивного зволоження;

- живильна дія;

- розгладжує зморшки;

- зміцнює структуру шкіри;

- уповільнює процес старіння;

- перешкоджає ранній появі ознак вікових змін;

- освітлює і приємно освіжає;

- легка консистенція;

- швидко всотується;

- усуває набряклість і почервоніння.

Склад:

Water, Mineral Oil, Glycerin, Cetyl Alcohol, Stearic Acid,Beeswax, Polysorbate 60, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butylene Glycol, Caviar Extract, Centella Asiatica Extract, Galactomyces Ferment Filtrate, Allantoin, Phenoxyethanol, Dimethicone, Carbomer, Triethanolamine, Disodium EDTA, Fragrance.

Крем має легкий аромат та чудову текстуру. На шкіру лягає, як рідке золото. Я наношу його на сироватку, тому він рівно розподіляється і чудово приховує сліди втоми.

І ще, зверніть увагу, що крем може прийти в іншому упакуванні, ніж показано на сайті.

P.S. Чому на тюбику акула, для мене загадка)

Не те золото, що блищить?
Не те золото, що блищить?
Не те золото, що блищить?