Ksyposhka

Полуничний пунш для губ від Dott

Полуничний пунш для губ від Dott

Це моє перше знайомство з брендом, про нього я почула тут в клубі, дівчата так розхвалювали їх засоби для губ,що було важко встояти і не спробувати .

В мене як раз вже закінчується срок придатності маски від Laneige ,я вирішила поки що повторно її не купляти,а спробувати від українського виробника ,тим більше що тут ціна набагато приємніша і склад більш натуральний.

Полуничний пунш для губ від Dott
Полуничний пунш для губ від Dott
  • Упаковка дуже стильна ,жестяна баночка ,зручна ,легко відкручується і закручується.
  • В упаковці 15г, це дуже багато (я 3г іншого бальзаму за 2 роки не змогла використати)

Тому можна не економити і щедро намазувати на губи 😁

Дуже круто, що до засобу в комплекті йде аплікатор ,з одного боку рельєфний щоб набирати засіб ,а з іншого гладенький,щоб після нанесення пуншу можна було рівномірно розприділити засіб по губам ,і найголовніше з аплікатором не треба лізти в засіб пальцем ,що дуже гігієнічно.

  • Пунш має аромат полуниці з йогуртом ,дуууже приємний, хочеться ніс в баночку запхнути і постійно вдихати цей аромат 🥰

Нагадує ягідну карамельку, але на губах швидко вивітрюється тому відчувається тільки пару хвилин після нанесення.

  • Смаку не має, і це добре ,бо з таким ароматом ,якщо б він би був ,ще солодким,то його хотілось би одразу з’їсти 😁 А так відсутність смаку стримує це зробити 😂
  • Консистенція масляниста ,і це не дивно ,бо пунш на 90% складається з міксу лікувальних олій та восків .

  • Формула дуже легка ,швидко тає на губах та легко набирається аплікатором ,лягає тоненьким шаром .
  • В баночці засіб червоного кольору, але при набиранні на аплікатор ,має прозорий трохи рожевий відтінок ,губи теж робить трішки рожевими, але виглядає дуже натурально.
  • Має красивий глянцевий фініш через що губи виглядають більшими і привабливішими.
  • Ніякої липкості або відчуття жирних губ немає, консистенція така ніжна ,що навіть не відчувається на губах.

Мені найбільше подобається використовувати цей бальзамчик ввечері ,як масочку ,за ніч губи стають більш наповненими ,зникає лущення та дрібні недосконалості,почервоніння.

В день використовую як звичайний бальзам, коли є відчуття сухості, або просто як декоративний засіб.

Доречі ,дівчата писали що пудинг швидко поглинається ,а от пунш навпаки,на губах тримається довго, я нанесла зранку і в 17 годин ще відчувала його на губах.

Правда я нічого не їла протягом дня ,а випила тільки 2 чашки кави😅

Але навіть коли бальзам «з’їдається» ефект зволоження залишається і нема потреби одразу наносити засіб знову.

Пунш мені дуже сподобався ,зараз я використовую цей бальзамчик майже щодня,це дійсно хороший засіб,від якого бачиш ефект👌🏻

По дії схожий з Laneige,але тут не відчувається хімозності як у корейського виробника.

Тому ,від душі душевно рекомендую спробувати цей полуничний пунш ,або придивитися до інших їх бальзамчиків ,я впевнена ви не пошкодуєте якщо придбаєте ❤️