Anna Volkova

Бальзами-олійки від Nyx

Бальзами-олійки від Nyx
Бальзами-олійки від Nyx

Як я хотіла швидко написати про них допис, але то фотки гарні не виходять, то мінус світло та звʼязок на цілий день🥲

Але все ж таки нарешті я змогла це зробити!

Два нових бальзамчика від Nyx та два зовсім нестандартних для мене відтінка.

Бальзами-олійки від Nyx

Побачила я саме ці два бальзами десь в інтернеті, і майже одразу замовила собі.

Зразу покажу їх разом. Хоча спершу здалося що вони схожі по кольору, але насправді різниця є, хоча на губах настільки сильної різниці не помітно.

І ще можна побачити різницю, це структура. Перший по структурі справжній бальзам, мʼякий та не дуже сяє, а ось другий вже олійка - гарненько блищить наче блиск для губ ✨

Перший красунчик бальзам у відтінку 11 - In A Mood

Як на мене зручне пакування, працює як олійка для кутикул, зʼявляється помадка при нажатті кнопки знизу. Едине читала десь, що самого продукту там не багато, але це прям не дізнатися поки все не використати неможливо.

При нанесені блиск дуже легкий та приємний, не липкий та з приємним солодким ароматом.

При нанесенні в один шар він напів прозорий, дає трішки червоно відтінку. А вже при повторному нанесенні стає яскравішим.

Колір дуже гарний, а сам засіб зволожує губи, мягкий та не липне.

Другий красунчик блиск у відтінку Thats Chic.

Цей вже схож більше на блиск для губ.

Великий аплікатор, дуже зручний, наносить не дуже багато продукту.

При нанесенні, також залишає не дуже насичений колір на губах. Едине він липкий як і будь який блиск.

Тому як на мене, оби два засоби дійсно дуже класні! І заслуговують на увагу! А мені як завжди тепер хочеться ще декілька і відтінків 😅