Тетяна Супронюк

Вогняна новинка від Maybelline New York

Вогняна новинка від Maybelline New York

Після такої популярності цієї новинки, реклами та купи оглядів на Makeup Club - я не змогла встояти і купила блиск Maybelline New York Lifter Plump.

В мене є класична версія Lifter Gloss, і я нею дуже задоволена, тому мої надії на гарячу новинку 💥 були великі.

Купила відтінок 002 - Mauve Bite (в перекладі - Ліловий Укус)

Вогняна новинка від Maybelline New York
  • Пакування у блиску гарне, в стилі Maybelline New York. Крізь прозорий флакон видно дрібні золоті блискітки.
  • Аромат приємний, пахне цукерками з ноткою ментолу
  • Консистенція густа

Аплікатор у блиску звичайний, як у класичного блиску Lifter Gloss.

Спонжик м"якенький, добре набирає блиск і легко розподіляє його по губам.

Цим аплікатором можна гарно нафарбувати губи, не виходячи за контур, і без олівця.

Колір блиску 002 Mauve Bite - лілово-рожевий. Не насичений. Не дуже пігментований. Гарний, на кожен день, я такі кольори люблю.

Блиск має золотистий мікрошимер, який майже не помітний на фото/відео, але дає гарний ефект вологого сяйва на губах.

Свої губи вважаю нормальними по розміру, збільшевати їх ніколи не планувала.

Але періодично купую блиски-плампери, люблю їх за спецефекти.

Печіння потроху відчувається одразу, як тільки починаю наносити блиск на губи.

І вже через секунд 30 пече рівномірно по всій поверхні губ.

Наскільки сильне печіння? Пече дуже, але терпимо. Я люблю такі блиски зі спецефектами, тому для мене нормально, але сильніше, ніж будь-який блиск, який я пробувала до цього.

Пече на губах напротязі десь годинки після нанесення, хвилин 40 - сильно і рівномірно. Потім - губи починають звикати, і печіння стухає.

Ефект на губах добре видно вже за декілька хвилин після нанесення.

НЕ МОЖНА ❌ з цим блиском ❌

  • цілуватися
  • їсти
  • пити
  • облизувати губи
  • щоб блиск потрапляв на слизову

Якщо захочеться витерти блиск з губ одразу після нанесення - потрібно зробити це дуже обережно.

Бо буде пекти і в роті, і в горлі, аж до сліз!

Однозначно - ТАК✅

АЛЕ, ви маєте розуміти, що це не те збільшення, якого досягають за допомогою уколів в косметологічному салоні!

За рахунок алергену - перцю чілі 🌶️ до губ приливає кров і вони стають більш повними, складочки розгладжуються.

Губи набувають яскравішого кольору, за рахунок приливу крові.

А колір блиску на губах виглядає напівпрозоро, сам блиск та шимер в ньому лише підкреслюють красу губ.

На фото дуже добре видно, де блиск нанесений нерівномірно. Де блиску на губи потрапило більше - там ефект сильніший, контур більш виражений.

Після того, як блиск зійде з губ - губи залишаються ще деякий час зволоженими та яскравішими, ніж зазвичай.

Однозначно - варто!

Якщо ви любите такі блиски впринципі!

Бо "новачкам" в таких косметичних забавках може здатися, що це знущання над собою.