Lily♥️

ЩО ДАЄ ДЛЯ ВОЛОССЯ ЦЯ ОЛІЙКА DAVINES? [Davines Oi Oil Absolute Beautifying Potion]

ЩО ДАЄ ДЛЯ ВОЛОССЯ ЦЯ ОЛІЙКА DAVINES? [Davines Oi Oil Absolute Beautifying Potion]

Вже минає четвертий місяць, як я користуюся олійкою для волосся від Davines Oi Oil Absolute Beautifying Potion. Цей продукт є досить популярним, і не оминув мою цікавість також. Davines Oi Oil Absolute Beautifying Potion – це багатоцільовий засіб для укладання волосся, який має чудові реструктуризаційні якості, абсолютно безпечний для кольору, додає блиску та м’якості! Засіб, які і уся серія Davines Oi містить олію Roucou – це олійка з плодів помадного дерева, яке походить безпосередньо з тропічних лісів Амазонки, яке стимулює вироблення меланіну у вашому волоссі і гарно захищає від сонця.
Олія Roucou також є дуже потужним засобом для розплутування волосся та допомагає відновити структуру волосся. А тепер більше деталей про мій досвід використання цього засобу. ✨

Придбала цю олійку ще в листопаді. Мій обʼєм – 50 мл і, як можна побачити, я використала більше половини. Тому можу сказати, що розхід досить мінімальний, при щоденному використанні для мене це взагалі гарний результат, при тому вже можу сказати, що цей засіб мені дуже сподобався, тому використовую з задоволенням.

Мені дуже подобається саме той факт, що олійка абсолютно не обтяжує волосину і повністю справляється з заявленими функціями:

  • додає надзвичайний блиск і м'якість
  • має антистатичну дію
  • волосся довше залишається прямим
  • кінчики мають здоровіший доглянутий вигляд

Зазвичай я використовую 1 натиск засобу на вологе волосся. Потім я сушу феном і укладаю, як зазвичай. Олійку можна використовувати на сухому волоссі для додання блиску, я зазвичай так і роблю (це другий натиск) гарно згладжує пухнастість без відчуття жирності чи важкості.

Можливо не всім сподобається травʼяний аромат з легким присмаком ванілі, який ідентичний у всіх засобів серії Oi , проте для мене він приємний, хоча не залишається надовго.

Отож я точно рекомендую спробувати при нагоді цей засіб, бо він дійсно гарно працює, особливо рекомендую всім, кого турбує сухе волосся і посічені кінчики. Повністю справляється з заявленими функціями.

Більше про мій догляд за довгим волосся знаходь за хештегом

#LilyHairCare

From Lily with Love♥️

ЩО ДАЄ ДЛЯ ВОЛОССЯ ЦЯ ОЛІЙКА DAVINES? [Davines Oi Oil Absolute Beautifying Potion]
ЩО ДАЄ ДЛЯ ВОЛОССЯ ЦЯ ОЛІЙКА DAVINES? [Davines Oi Oil Absolute Beautifying Potion]
ЩО ДАЄ ДЛЯ ВОЛОССЯ ЦЯ ОЛІЙКА DAVINES? [Davines Oi Oil Absolute Beautifying Potion]