alena.rosee

#ВолоссяМріїЗБондРіпеа

#ВолоссяМріїЗБондРіпеа

Всім привіт! 💕

Все частіше і частіше , в клубі згадують нову серію для волосся від Лореаль - Bond Repair 🤩

Цю сироватку тестую вже місяць , тому можу розповісти свої враження та показати як вона впливає на волосся ✨

Про сироватку від виробника :

Незмивна сироватка Bond Repair захищає внутрішні зв’язки волосся та надає м’якість завдяки інноваційному комплексу Bond Repair Complex із лимонною кислотою.

Використовуйте як завершальний штрих вашої процедури Bond Repair для максимальної м’якості, блиску та захисту від пошкоджень.

Волосся стає сильнішим, блискучим і слухняним.

Незмивна сироватка Bond Repair захищає внутрішні зв’язки волосся та забезпечує м’якість.

Волосся складається з мільйонів зв’язків, які надають йому міцності та структури. Коли волосся ламається через розчісування, освітлення або надмірне тепло, воно стає слабким і пошкодженим. Вперше наші формули, збагачені лимонною кислотою, здатні виходити за межі поверхні та проникати всередину волосся, відновлювати та відновлювати розірвані чи пошкоджені зв’язки. Волосся стає сильнішим, блискучим і слухняним.

У 12 разів менше посічених кінчиків*, +98% міцніше волосся**, +82% блиск** (*Інструментальний тест після нанесення шампуню перед шампунем + шампуню + кондиціонера + сироватки, **інструментальний тест)

Пакування:

Засіб має гарний лаконічний флакон та дуже зручний дозатор ♥️ можна дозувати сироватку так, як потрібно , хоч одну міні крапельку. Дозатор фіксується від випадкового натискання (наприклад при транспортировці).

Консистенція: гелева , силіконова. Середньої густоти . Дуже економна ! 💦

Запах: кисло-солодкі льодяники з косметичною ноткою 🍭

Спосіб застосування : нанести 2 краплі , розтерти в долонях та нанесли на довжину волосся.

На моє волосся я беру іноді і трошки менше , засвб концентрований .

Склад продукта додаю на фото , зазвичай я склад не розбираю , більше орієнтуюсь на ефект та комфортність в користуванні 🤩

Тип волосся:

Моє волосся пряме , світле , досить тонке (але не прям тоненьке), було пофарбоване (давно не фарбувала, іноді підтримую колір тонуюсим шампунем та маскою).

Що сироватка робить: пробувала з різними засобами , і бюджетними , і більш дорогими , і дорогими типа Олаплекс, ефект завжди хороший , а саме:

✨сироватка додає блиску волоссю , я б сказала навіть глянцю

✨ навіть з рандомним шампунем чи маскою (які не дуже ), сироватка повертає волоссю більш презентабельний вигляд

✨ авжеж з рідними засобами працює краще (пробувала у сестри , брала відливант пробничек 😁)

✨ запах на волоссі є легкий , не напрягає 🫧

✨ кінчики волосся дуже гарно виглядають з цим засобом , вони не дубові, але і не м'які як "дитяче волосся"

✨при нормальному дозуванні сироватка не жирнить волосся , тобто частіше волосся не стала мити користуючись цим засобом

✨планую докупити як мінімум шампунь або хочу нову рожеву серію з гліколькою 💕

✨ якщо порівнювати з серією Керастаз Прем'єр , то на моєму волоссі від Керастаз волосся було більш пряме на шовкове , від Лореаль більш структурне густе. Блиск обидві серіі додають хороший 💛

♥️ Додаю фото і відео.