Алла

Зволожена та сповнена здоров’я

Зволожена та сповнена здоров’я

На жаль, після 40-ка та ще при такій кількості стресу, як зараз, шкіра обличчя починає активно втрачати свою привабливість. Зморшки, провисанння, тьмяність - проблем стає все більше. Саме тому хочеться знати чарівний засіб, який би зміг вирішити всі ці питання за один раз.

Якщо ви думаєте, що такого не буває, то ви помиляєтеся ;) Адже зволожуюча сироватка від Clarins творить дива;)

Вона підходить всім жінкам віком від 18 років для будь-якого типу шкіри.

Призначення: зволоження, тонізування.

Інгредієнти: рослинні екстракти.

Країна ТМ: Франція.

Властивості:

  • збільшує вироблення гіалуронової кислоти, яка зв’язує вологу
  • заспокоює та освіжає шкіру, повертає їй яскравий вигляд
  • покращує структуру шкіри й розгладжує її поверхню
  • глибоко живить шкіру й надає їй життєвої сили
  • повертає шкірі молодий вигляд
  • допомагає в боротьбі зі старінням шкіри

Склад:

  • органічний екстракт каланхое - стимулює природну зволожувальну силу шкіри в кожному з її шарів
  • екстракт красивоягідника – має здатність оживляти й освітлювати шкіру
  • органічна олія розторопші плямистої та бруньок смородини – заспокоюють шкіру, зміцнюють її гідроліпідну плівку
  • екстракт ортосифону тичинкового – пом’якшує текстуру шкіри

Інгредієнти:

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, ISOHEXADECANE, ISONONYL ISONONANOATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, BUTYLENE GLYCOL, SILYBUM MARIANUM SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, XYLITYLGLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, ANHYDROXYLITOL, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ALCOHOL, PENTYLENE GLYCOL, XANTHAN GUM, XYLITOL, ATRACTYLOIDES LANCEA ROOT EXTRACT, DISODIUM EDTA, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, GLUCOSE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, KALANCHOE PINNATA LEAF EXTRACT, RIBES NIGRUM (BLACK CURRANT) BUD EXTRACT, MALTODEXTRIN, ORTHOSIPHON STAMINEUS EXTRACT, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, POTASSIUM SORBATE, CI 61565/GREEN 6, CI 42090/BLUE 1, CALLICARPA JAPONICA FRUIT EXTRACT, CI 60730/EXT, VIOLET 2, TOCOPHEROL, ASCORBIC ACID, [V2968A].

Елітний французький бренд Clarins обіцяє, що зволожувальна сироватка для обличчя Clarins Hydra-Essentiel Intensive Bi-Phase Serum задовольнить найвищі ваші вимоги.

Сироватка, на відміну від кремів, має концентрованішу подвійну гідроліпідну формулу і містить набагато більше біоактивних компонентів, відповідальних за інтенсивне насичення вологою, живлення і тонізацію. Характерною рисою і перевагою засобу є його неймовірно легка і невагома консистенція, завдяки якій він моментально проникає в глибокі шари епідермісу, омолоджуючи його зсередини. Гладенька, пружна, сяйна здоров'ям шкіра після перших застосувань - відтепер не мрія, а реальність!

Для цього лише треба нанести сироватку на обличчя вранці чи ввечері перед застосуванням інших засобів для догляду.

Мені вона реально зайшла. Трохи жирненька, перед затосуванням обов’язково треба ретельно збовтати, тому що вона двофазна. Розхід дуже економний.

Мої мімічні зморшки стали меншими, а шкіра обличчя більш здоровою.

А ще мені дуже подобається її колір. Він реально піднімає зранку настрій, такий насичений та яскравий)

Однозначно буду купувати повнорозмірний продукт, як тільки він знову з’явиться у продажу.

Зволожена та сповнена здоров’я
Зволожена та сповнена здоров’я
Зволожена та сповнена здоров’я
Зволожена та сповнена здоров’я
Зволожена та сповнена здоров’я
Зволожена та сповнена здоров’я
Зволожена та сповнена здоров’я
Зволожена та сповнена здоров’я
Зволожена та сповнена здоров’я