Оксана Князєва

Ніколи б не подумала ,що цей аромат мені сподобається

Ніколи б не подумала ,що цей аромат мені сподобається

Бренд Jack Henry більш відомий своєю лінією догляду за волоссям і тілом, і це перший їх випущений аромат Balance Eau de Parfum.

Напевно,я б і не знала про цей бренд ,якщо б моєму чоловіку не подарували ці парфуми 😅

Виробник запевняє що в композиції є інгредієнти, що доказово знижують стрес і тривожність – саме тому він називається Balance.

Таке мені треба 😅а то невропатолог каже що я дьоргана якась 🤣

Ніколи б не подумала ,що цей аромат мені сподобається

Флакон 10 мл з чорного скла. Запакован в просту картонну коробочку,дуже мінімалістично.

Аромат гендерно нейтральний.

Верхні ноти: бергамот, мандарин та водні ноти .

Середні ноти: кедр, жасмин та ветивер.

Базові ноти: амбра, пачулі ,мускус.

Як тільки аромат розпилюється одразу відчувається кислувата цитрусова нота яка поступово переходить до освіжаючого та легкого бергамота та морської води.

А вже після висихання на шкірі ,починає відчуватися кедр,але він не перебиває собою попередні ноти.

Аромат стає магічним ,він пахне і лісом і морською свіжістю водночас.

Це щось неймовірне😱

Через деякий час проявляються базові ноти, мускусу і пачулі і аромат стає яскравішим , проте він ніколи не стає занадто важким і різким як чоловічий парфум.

Назва "Balance" йому ідеально підходить.

Стійкість хороша ,на шкірі у мене аромат протримався близько 7годин ,на одягу тримається до прання ,або якщо перебити аромат іншими парфумами.

Ніколи б не подумала ,що цей аромат мені сподобається.

Я взагалі любитель солодких ароматів,але цей просто вкрав моє серденько❤️

Він чудовий та елегантно збалансований досить тонкими нотами, тому підходить для повсякденного використання.

Balance, ймовірно ,зайде тим хто шукає заспокійливий, свіжий та древесний аромат або тим хто шукає аромат для терапевтичних цілей 😂