Skomska Olya

Ділюсь враженнями про нову лінійку від Kerastase Premiere

Ділюсь враженнями про нову лінійку від Kerastase Premiere

Я не знайома із брендом, тому було дуже цікаво спробувати засоби для волосся, щоб розуміти чому така різниця в ціні, який буде результат , чи дійсно засоби вартують своїх коштів?

Дякую Make up за можливість тестувати нові засоби та відповісти собі на ці всі запитання♥️

Я отримала нову лінійку Première від бренду Kérastase .

▪️Моє волосся: пряме, нормальне, фарбоване .

Kérastase відкрив причину пошкодження волосся – це накопичення кальцію при контакті з водою, саме він робить волосся більш жорстким та ламким зсередини, а "декальцінація " завдяки засобам допомагає все відновити.

Цікаве відкриття, чи дійсно це так - поки не зрозуміло 🤔 можливо хороший маркетинговий хід) Що думаєте з приводу цього?)

▪️В набір входило 5 засобів для тестування, ось розпаковка: https://club.makeup.com.ua/post/32626/

◾️Як зазначає виробник відбувається такий процес:

Для декальцинації в засобах використовується лимонна кислота , вона працює на поверхні, та проникає всередину волосся, сприяє ліквідації перенакопичення кальцію - для протидії втрати блиску та гладкості волосся. Коли перенакопичення кальцію усунені, Гліцин проникає у волосся для відновлення зруйнованих кератинових зв’язків – для зменшення ламкості. У якості зміцнювального інгредієнта Пептиди сприяють заповненню та закриттю кутикули волосся - для зміцнення поверхні, зволоження та блиску.

1 . Декальцінуючий прешампунь-догляд

Цікавий та новий засіб для мене.

Саме з нього я почала тестування.

Баночка об'ємом 45 мл, має зрочну дозатор-помпу.

Відкривши- відчула дуже приємний аромат цитрусовий та свіжий (мені так зазвичай пахне в салонах) вся лінійка має таку приємну віддушку і забіжу на перед - ще довго тримається на волоссі🔥

Консистенція: прозора, гелева, взагалі не піниться.

Потрібно нанести на вологе волосся, розприділити масажними рухами й залишити на 5хв не змиваючи, та потім нанести шампунь .

Особисто я не відчула, щоб структура волосся якось змінилась в процесі нанесення .

Один мінус - після першого використання я побачила, як колір волосся став світлішим - тобто вимилась фарба, я цього не очікувала, але раніше бачила такий результат , коли користувалась глибоко очищувальним шампунем.

Прийшлось не планово пофарбуватись , бо на день народження не хотілось бути з дивним кольором волосся🤪

Тому тим, хто має фарбоване волосся рекомендую використовувати із обережністю . Також цікаво чи взагалі можна такими засобами користуватись на постійній основі 🤔.

Ділюсь враженнями про нову лінійку від Kerastase Premiere
Ділюсь враженнями про нову лінійку від Kerastase Premiere
Ділюсь враженнями про нову лінійку від Kerastase Premiere
Ділюсь враженнями про нову лінійку від Kerastase Premiere

◾️Спосіб використання: нанести на вологе волосся поверх прешампуню. Спінити та помасажувати. Ретельно змити.

Об'єм шампуню 80 мл.

Засіб має приємну кремову текстуру, густу, тягучу .

Дуже добре піниться та очищає .

Стандартні властивості, але за високу ціну....

Для мене особисто не зовсім зручний формат пляшечки...

◾️Спосіб використання: нанести на вимите підсушене рушником волосся. Помасажувати по довжині та на кінчиках волосся. Залишити на 3-5 хвилин. Ретельно вимити.

Мені сподобався даний засіб . Пробнику вистачило на один раз. Приємна, густа та кремова текстура. Волосся після нього мяке, гладеньке, наповнене та виблискує.

Я використовувала таку комбінацію - прешампунь + шампунь + кондиціонер .

Завдяки цьому тріо волосся повільніше бруднилось , було розсипчасте, живе, гладеньке.

Цікавий факт - навіть після резинки не було таких заломів, як зазвичай.

◾️Спосіб використання: нанести на вимите підсушене рушником волосся. Помасажувати по довжині та на кінчиках волосся. Залишити на 5 хвилин. Ретельно вимити.

Маска має кремову текстуру білого кольору. Дуже економна. Пробнику мені вистачило на 2 рази.

Волосся в процесі нанесення виглядає гарно, виблискувало та було еластичне (прикріпляю фото).

І я очікувала на вау ефект , але після сушки волосся ніби стало трішки тьмяним , плуталось і не було достатньо рівним.

Комбінація двох засобів як шампунь та маска - нажаль не сподобалась по результату.

Ампула має об'єм 3.5ml .

Зручно відкривається , легко зберігати залишки завдяки формату упаковки.

Консистенція прозора, рідка, аромат інтенсивний ( я його відчуваю пів дня, потім він трішки зникає).

Олійку наносила на сухе волосся.

Волосся відразу поглинає та стає блискучим, розсипається , ніби оживає.

Даного формату олійки вистачило на 5 використань, що дуже економно .

Цікавий досвід тестування.

З набору мені найбільше сподобалась шампунь, кондиціонер та олійка.

Волосся гарно очищене та завдяки іншим засобам з набору гарно наповнене , гладеньке та виблискує.

Мені подобається аромат і те, що він ще деякий час тримається на волоссі.

Пре шампунь - цікавий продукт , але він мені не підходить , адже я маю фарбоване волосся і не готова оновлювати колір частіше ніж раз в місяць) також маска залишила сумнівні враження)

Моє волосся не вибагливе і зазвичай вдячне за будь -який догляд .

Я звикла бачити його в нормальному стані. Тому відслідкувати якийсь вау ефект моєму випадку не вийшло , адже на мені такі працюють і інші , дешевші засоби.