Дарина🦉

Резинка для волосся з натурального шовку

Резинка для волосся з натурального шовку
Резинка для волосся з натурального шовку

Я дуже давно мріяла о цих аксесуарах для волосся!!! І ось вони в мене, отримала їх у подарунок на свій День Народження від таємної учасниці нашої спільноти. Ще раз дуже тобі дякую!!!

Читаючи відгуки інших дівчат, зробила висновок, що враження поділилися 50\50, хтось пише, що це знахідка, а хтось, що дарма потратив кошти!

Тож ділюсь своїми враженнями!

Кажу одразу, що мені порівняти не має з чим, це мої перші шовкові резинки. І я не буду тут, як деякі дівчата описувати якість шовку, бо для мене це неможливо зробити, я явно не експерт!

До цього користувалась різними "пружинками" та звичайними резинками з бюджетного масмаркету.

Маю волосся середньої довжини, густе, ламкі та сухі кінчики. Я не дуже часто ношу "хвіст" на вулицю, а от вдома, я постійно з прибраним волоссям.

Особливості Makeup Midi Scrunchie (від виробника):

- забезпечує абсолютну гладкість; 
- робить волосся слухняним і здоровими природним чином; 
- не руйнує структуру локонів; 
- попереджає появу посічених кінчиків;
- підходить для найчутливіших пасм і шкіри; 
- представлена ​​в розмірі М; 
- прати вручну в холодній воді за допомогою рідкого миючого засобу з нейтральним рН або тканинним кондиціонером; 
- швидко висихає; 
- не створює заломів на волоссі; 
- під час виготовлення використовувалися нетоксичні барвники; 
- можна застосовувати до восьми годин на день; 
- не травмує пасма; 
- не висмикує локони при знятті; 
- не створює тертя під час застосування; 
- запобігає появі некрасивих гребенів, викликаних еластичними резинками; 
- виконана з натурального длинноволокнистого шовку тутового шовкопряда найвищого ґатунку.

Мої враження:

Після тривалого використання, можу сказати, що вона виконує всі пункті, крім посічених кінчиків (тут мені потрібні просто вже ножиці).

Це перші резинки, які не залишають, цих заломів (ох як це мене завжди нервувало). Дуже комфорті в використання, при зниманні вони прям ковзають по волоссю.

Мають дуже тендітний та естетичний зовнішній вигляд. Приемні кольори (мені тепер термінову хочеться, якусь темно зелену резинку, або пов'язку).

Перший тиждень, вони дуже такі тугеньки, але через час, трохи послабшали, роблю два оберти з початку використання!

Користуюсь більше місяця, і якість резинки приємно вражає, виглядає як нова.

По приводу заломів, хтось писав, що це залежить від зволоження волосся, ось тут я не згодна. Бо беру шовкову резинку - заломів не має, беру звичайну - ПРИВІТ.

Як висновок, я дуже задоволена шовковими резинками, так вони не бюджетні, але вони того варті!

Дякую🦉

Резинка для волосся з натурального шовку
Резинка для волосся з натурального шовку