Zhukovka 🌸

Бути унікальною легко разом з 13ᴥ⁠PERFUMES

Бути унікальною легко разом з 13ᴥ⁠PERFUMES

Про український нішевий бренд сказано вже досить багато і з кожним днем все більше і більше пооціовувачок з'являється у нашому клубі.
13ᴥPERFUMES про унікальність , про індивідуальність, а Kiss-On-Cheek - це щось трохи більше, ніж просто парфум 🌸

Сьогодні я хочу розповісти саме про Kiss-On-Cheek , який і є тим самим унікальним та незабутнім...
Скажу чесно, що я його зрозуміла не одразу. І щоб посмакувати якомога точніше , мені довелось слідувати деяким правилам!


Правила парфумерії :
🩷 Парфум має відстоятись після дороги !
🩷 Точний аромат відкривається приблизно після 10го розпилення!


Перевірила на собі , правила працюють 👑
Спочатку мені здалось, що це звичайний пудрово-квітковий аромат. Проте з часом, коли він настоявся і я його розносила він відкрився переді мною таким багатогранним та унікальним, зі смачною дрібкою переливів, що так плавно змінюють один одного 🌸 Соковитий, ніжний, жіночний - це все про про Kiss...

Бути унікальною легко разом з 13ᴥ⁠PERFUMES
Бути унікальною легко разом з 13ᴥ⁠PERFUMES
Бути унікальною легко разом з 13ᴥ⁠PERFUMES

Дивлячись на піраміду можна зрозуміти, що нас очікує цікавий аромат . І це дійсно так 🔥 Ноти щільно переміщались між собою і грають одну мелодію загадкової п'єси , час від часу вистрелюючи з зап'ястя то Фіалкою , то Ананасом , то Бензоїном і Білим мускусом .
Мені тяжко описати, що відчуваю я, адже аромат настільки грайливий, що тяжко зосередитись на чомусь одному !


Верхні ноти: ананас, папайя, яблуко, бергамот.
Середні ноти: фіалка, ірис, троянда.
Базові ноти: кашмеран, білий мускус, бензоїн, ваніль, жасмин, кедр, олібанум, пачулі.

Аромат дуже ніжний, жіночний і витончений 🌷

Він залюбки підкреслить твої сяючі від щастя очі міксом екзотичних фруктів і кислого яблука , огорне в квіткових обіймах троянди, ірису та фіалки , а на згадку про себе подарує повітряний поцілунок у вигляді теплих дерев'яних нот пачулі та білого мускусу , які додають Kiss-On-Cheek елегантності і чуттєвості...⁠♡

Аромат я бачу на мрійливих дівчатах , закоханих у весну 🌸 Місцями сором'язливиз, але які точно знають, чого вони хочуть 😌

Раджу до прослуховування і всім Kiss 💋