Kristina S

Цитрусовий бум з Weleda

Цитрусовий бум з Weleda
Цитрусовий бум з Weleda
Цитрусовий бум з Weleda

Має у своєму складі: гліцерин,молочну та лимонну кислоту, натуральні ароматичні олії мандарину, лайму та грейпфруту.

Я користуюся цим гелем протягом пів року. І як він досі не закінчився?

Бо на поличці стоять декілька засобів і я обираю за настроєм)

Отож, цей неймовірний аромат цитрусових був зі мною і восени, коли холоднішало і хотілося ще хоч трохи тепла і сонечка. Взимку,коли після поїдання мандарин все одно хотілося відчути аромат ще й на тілі. І зараз я продовжую насолоджуватися цією неймовірною композицією і чекаю літа.

Консистенція в міру рідка,розтікається не швидко,має жовтуватий колір. Піниться добре.

Цитрусовий бум з Weleda

Відомо,що ефірні олії мандарину, грейпфруту та лайму позитивно впливають на настрій.

Після використання гелю Weleda "Happiness" я дійсно відчуваю розслаблення і спокій.


Відкривши кришку одразу відчувається концентрований аромат,але на шкірі після миття залишається легкий приємний шлейф. Найбільше я відчуваю грейпфрут та лайм.


Уявляється сонячний,спекотний день. Ви гуляєте узбережжям і вирішуєте відвідати одне із затишних закладів з видом на море. Замовляєте прохолодний коктейль... очікування і ось у руках опиняється Ваше замовлення. Неймовірний аромат соковитого апельсину,грейпфруту огортає Ваші нюхові рецептори.

Гель для душу "Happiness" мені сподобався в першу чергу через аромат і комфортні відчуття після миття. Також радує веганська формула та натуральні компоненти у складі.