Anastasia Holubenko

Зволожувальний крем для обличчя iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream

Зволожувальний крем для обличчя iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream

Нещодавно я писала пост крем з натуральними зволожуючими факторами від The Ordinary (хто пропустив, ось він: https://club.makeup.com.ua/post/32372/ ) і вкінці зазначила, що на заміну йому обрала крем від iUNIK і обіцяла відгук.

Тому, влаштовуйтесь позручніше, підемо попорядку 🤗

Зволожувальний крем для обличчя iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream

🔹 Об’єм - 15/60 мл

🔸 Зручне мінімалістичне упакування

🔹 Надійна кришечка фліп-топ

🔹 Не містить віддушок, тому у ньому відсутній аромат
🔸 Ціна - 250 грн (15 мл), 405 грн (60 мл) в середньому

Крем iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream має дуже приємну гелеву консистенцію, яка ідеально підійде на теплу пору року, аби зайвий раз не обтяжувати шкіру. Текстура крему ідеально розприділяється по шкірі та швидко вбирається, не залишаючи натяку на жирність, але при цьому не матує шкіру, а лишає по собі лише гарне здорове сяйво ✨
Хочу відмітити, за рахунок своєї консистенції кремчик дуже економний. Достатньо пару маленьких горошинок на зону щічок, лоба і підборіддя, аби гарно розприділити крем по шкірі. Захотілось одразу застерегти вас та водночас потішити розхідом, адже коли я вперше нанесла доволі велику, хоча раніше це була моя звична доза крему, прийшлось наносити і вимазувати все і на шию і на зону декольте, адже для цього крему це була величезна доза для обличчя 🙈

Після повного поглинання немає відчуття липкості чи стягнутості, шкіра виглядає дуже наповненою та має здорове сяяня. Я відчуваю і після нанесення, і через кілька годин, і протягом дня справді дуже хороше зволоження шкіри. Думаю, сухій шкірі цей крем теж полюбиться, пишіть в коментарях, якщо ви користувались ним 👇🏻

Ніяких побічних чи алергічних реакцій крем від iUNIK в мене не викликав. Навіть, мені здається, стан мій стан шкіри з ним трохи покращився. Помітила рівніший тон та рельєф шкіри. Також стало менше нових запалень, прищиків, які могли в залежності від циклу з’являтись на моїй шкірі 🤭

Виробник акцентує особливу увагу на бета-глюкані який містить у складі та входить власне до назви крему. Бета - глюкан має ряд корисних властивостей, а саме:

💧потужний антиоксидант

💧допомагає загоювати рани

💧має протизапальні та антибактеріальні властивості

💧уповільнює утворення зморшок, зменшуючи вже існуючі глибиною до 1 мм

💧заспокоює подразнення, знімає почервоніння

💧допомагає шкірі, схильній до алергії, протистояти негативним зовнішнім факторам

💧стимулює вироблення колагену та гіалуронової кислоти в епідермісі

Розберемо увесь склад:

▫️Water - вода

▫️Butylene Glycol - бутіленгліколь, двоатомний спирт, зволожувач, посилює дію інших компонентів

▫️Cyclopentasiloxane - циклопентасилоксан, емолент, спеціальний інгредієнт для приготування емульсій типу “вода у силіконі” та складніших “вода у силіконі у воді”

▫️Glycerin - гліцерин, зволожувач

▫️Beta-Glucan - бета-глюкан, водорозчинний моносахарид, зволожувач, антиоксидант

▫️Cetearyl Alcohol - цетеариловий спирт, емолент та стабілізатор

▫️Niacinamide - ніацинамід, одна з форм вітаміну В. Багатий на корисні властивості.

▫️Cetearyl Isononanoate - цетеарил ізононаноат, емолент

▫️Hydrogenated Polyisobutene - гідрогенізований поліізобутен, діє як гідроізоляційний і пом’якшувальний засіб. Запобігає втраті вологи, підтримує природний бар’єр та покращує текстуру засобу.

▫️Glyceryl Stearate - стеарат гліцерину, емульгатор

▫️Polysorbate 60 - полісорбітан 60, емульгатор та стабілізатор

▫️Sodium Hyaluronate - гіалуронат натрію, натрієва сіль гіалурованої кислоти, прекрасний зволожувач

▫️Sorbitan Stearate - сорбинат стеарат, емульгатор

▫️1,2-Hexanediol - високоефективний, м’який сполучний агент та зволожувач

▫️Caprylyl Glycol

▫️Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer - водорозчинний полімер, стабілізатор, суспендуючий агент

▫️Arginine - аргінін, амінокислота, входить до складу білків

▫️Cetearyl Glucoside - цетеарил глюкозид, емульгатор

▫️Allantoin - аллантоїн, має заспокійливий ефект

▫️Centella Asiatica Extract - центелла азіатська, має запокійливий ефект

▫️Betaine - бетаїн, зволожувач

▫️Prunus Salicina Fruit Extract - екстракт японської сливи, антиоксидант

▫️Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract - екстаркт малини, антиоксидант, має заспокійливий та звужуючий пори ефект

▫️Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract - екстракт полуниці, антиоксидант

▫️Prunus Persica (Peach) Fruit Extract - екстаркт персику, антиоксидант

▫️Punica Granatum Fruit Extract - олія гранатових кісточок, антиоксидант, що перевершує за силою вплив зелного чаю, добре пом’якшує шкіру

▫️Ficus Carica (Fig) Fruit Extract - екстракт інжиру, зволожувач, антиоксидант

▫️Sodium Chondroitin Sulfate - хондроїтин сульфат натрію, зволожувач

▫️Dipotassium Glycyrrhizate - дикалію гліциризинат, є складовою, виділеною з екстракту кореня солодки, гелеутворювач

▫️Ethylhexylglycerin -  етилгексилгіцерин, “зелений” консервант, у косметиці рекомендований як багатофункціональний інгредієнт, що представляє собою: пом'якшувальну добавку в засоби догляду за шкірою, покращує тактильні властивості емульсії, добавку, що посилює активність інших антимікробних засобів, тощо.

▫️Aloe Barbadensis Leaf Extract - екстракт алое, зволожувач, має заспокійливу дію

▫️Pentylene Glycol - гідроліт 5, багатофункціональй зволожуючий і кондиціонуючий інгредієнт

▫️Aspalathus Linearis Extract - екстракт зеленого ройбушу, натуральна неферментована форма стародавнього чаю. Підтягує та заспокоює шкіру.

▫️Glycyrrhiza Glabra Root Extract - екстракт кореня голої солодки, діє як протизапальний засіб, зменшує вміст меланіну, тим самим зменшуючи пігментацію

▫️Commiphora Myrrha Resin Extract - “Мірра”, рослина яка росте в Східній Африці та Аравії, яка при розрізанні кори виділяє блідо-жовту рідину. Має протимікробні властивості

▫️Perilla Frutescens Leaf Extract - екстракт рослини біфштекс, антиксидант

▫️Yucca Schidigera Root Extract - екстракт юки, має заспокійливий та антиоксидантний ефект

Як бачите самі, склад тут дуже поживний та класний! Багато екстрактів, поживних речовин, які закривають багато потреб шкіри та найголовнішу - зволоження 🫧

Однозначно так!

Користуюсь ним вже близько двох місяців і буду користуватись з радістю ним й надалі. Економний розхід, приємна текстура, хороший склад, гарне та мінімалістичне упакування - і це все в одному тюбику 🫣

Мій особистий рекомендасьйон!
Це перший мій продукт від цього бренду, тепер цікаво затестити й інші продукти. Також хвалять крем від iUNIK з центеллою, думаю до нього пізніше придивитись.

А ви користувались даним кремом, або можливо іншими засобами бренду iUNIK ? Діліться в коментарях 🥰