Анастасія

Тревел-косметичка : беру мінімум, і вижимаю максимум

Тревел-косметичка : беру мінімум, і вижимаю максимум

Слава Україні!

Подорожі - це для мене дуже близька тема, і я дуже люблю, коли в поїздці в мене з собою є все, що потрібно. В цьому пості розкажу про все саме не обхідне для догляду за тілом і обличчям, бо волосся і макіяж - окремі теми, які варті окремих постів)

Я стараюсь брати з собою або мініатюри, або тревел-сайзи, бо таскати повні версії взагалі не варіант - я не люблю великі валізи та торби.

Подорож - це челендж, в якому мені потрібно і одяг, і догляд, і косметику помістити в один рюкзак, отже тут сильно не розгуляєшся. Але з іншої сторони це і добре, бо таскати на своїх плечах кілограми зайвих речей - не найбільше задоволення, але це я вже відходжу від теми))

Іноді набір мініатюр в мене міняється, але продукти десь такі самі: чимось помитись і чимось намазатись.

Отже, що в моїй косметичці:

Bilou Пінка для душу "Карамельний макарон" - чудова та цікава заміна гелю для душу. В неї класна піниста текстура, вона смачно пахне і аромат тримається на тілі, шкіра після неї почуває себе комфортно. Мені дуже подобаються пінки для душу від цього бренду через круті аромати і не великий розхід) Вдома для себе маю таку повнорозмірну з ароматом кавунчика - дуже нею задоволена!

Dr.Ceuracle Vegan Combucha Tea Essence (міні) - наразі це в принципі мій улюблений продукт для лиця, я про цю комбучу напишу ще окремий пост. Дуже цікава текстура і відчуття - наче водичка, але така в міру жирна, і лице після неї ну таке бархатисте) Коли шкіра себе ок почуває - наношу 1 шар, коли трохи пересохла - 2-3 шари і все супер. Мені дуже подобаються продукти цього бренду, більшість з них робочі, і справді відчутна різниця на шкірі.

Fraijour Original Herb Wormwood Calming Watery Cream (міні) - крем, який треба брати і використовувати в тандемі з цією комбучею - glass skin легко і швидко. Дуже приємний, танучий на обличчі кремчик. Повнорозмірка вже лежить в кошику)

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ Concentrate - мініатюрка добре відомого крему в міні спреї. Дуже зручний формат, гарно працює) Може трішки слабіший за крем, бо крем такий прям жирненький і поживний, а тут легша водяниста текстура. Але для мене це не мінус)

Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotic SPF50+ PA (міні) - хороший, комфортний спф. Мене від нього не обсипало, я не згоріла і нічого поганого не сталось, і це вже дуже добре, бо спф я не дуже дружу😅

Mermade Bubble Gum Travel Size - тут трошки обманка, бо крем від mermade я замінила на свій лосьйон від Victoria's Secret в цій зручній маленькій баночці. Крем від mermade мені не сподобався через специфічний зарах і не дуже приємні відчуття після нанесення - шкіра наче від жирною плівкою. Як продукт більше ніколи би не купила.

YSL Eau Demaquillante 3 En 1 - шикарна міцелярка від YSL, дуже жирна і добре знімає стійкий макіяж та спф)

Маленький тюбик зубної пасти - дали в стоматології)) така річ завжди має бути з собою, особливо коли вона менша за ключ від хати)

Purito Cica Clearing BB cream ВВ-крем (пробник) - мала ще один такий ж пробник в іншому відтінку, вже встигла затестити) Кремчик досить поживний і пігментований - треба реально зовсім трохи, бо є ризик переборщити і виглядати як під щільним тоном. Я вважаю що це не так погано, бо продукт буде економно використовуватись) Моя комбінована шкіра під цим ВВ години через 3 починає блистіти, і прям є потреба промокнутись серветкою і припудритись. Думаю цей продукт гарно підійде власницям сухої шкіри, з ним точно не пересохнете)

Dr.Ceuracle Grow Vita Propolis 33 Ampoule - цей продукт я ще не пробувала, але вже розумію, що то буде жирний жир) Поділюсь враженнями після використання.

J:ON Matcha Enzyme Powder Wash - чудова та дуже дрібнозерниста ензимна пудра. Злегка піниться, гарно очищеє шкіру, в мене від неї самі позитивні враження)

Взагалі, мініатюри це просто прекрасно, бо є можливість спробувати товар і не тратитись на повний об'єм) Іноді такий бажаний продукт може взагалі не підійти, а гроші вже було витрачено, і треба кудись той залишок дівати. Тепер перед покупкою повнорозмірної баночки я завжди стараюсь знайти пробничок, подивитись яке воно, і тоді вже рухатись далі, якщо все влаштовує. Ну або якщо ми говоримо про поїздки, набираю собі різних мініатюр з собою, щоб все саме потрібне було під рукою і не займало багато місця)