Anna_feerie

Зволожуючий крем взимку? Легко, якщо це Pyunkang Yul!)

Зволожуючий крем взимку? Легко, якщо це Pyunkang Yul!)

В грудні я писала огляд на набір мініатюр від корейського бренду Pyungkang Yul. Там були пінка для вмивання, тонер-есенція, сироватка та поживний крем (якщо пропустили, почитати можна тут https://club.makeup.com.ua/post/1885/ ).

Всі засоби мені сподобались, довше за все протрималася пінка - адже маленької краплини вистачає на все обличчя. Тому я вирішила продовжити знайомство з продуктами цієї лінійки і обрала зволожуючий крем. Власне, я думала, що залишу його на весну, адже зараз холодно і шкіра потребує більш щільних засобів з оліями, скваленом та керамідами, щоб захищати ліпідний бар'єр.

Зволожуючий крем взимку? Легко, якщо це Pyunkang Yul!)
Зволожуючий крем взимку? Легко, якщо це Pyunkang Yul!)

🍀По-перше, він має густу консистенцію.

🍀По-друге, потрібно зовсім небагато (а зважаючи на об'єм в 100 мл, я не шкодую продукт і наношу його ще й на шию та зону декольте). Десь чула, що в плані догляду обличчя жінки закінчується там, де починається купальник)))

🍀Найголовніше - то ефект: крем швидко всотується, шкіра стає гладенькою, зволоженою та здобує трохи корейського сяянняя (я таке дуже люблю).

🍀 В складі містяться олія жожоба та масло ши (останнє я давно ніжно люблю, присвятила йому окремий огляд, адже це чудовий компонент та чутливої шкіри та сухого волосся).

Тож це шикарне придбання, я б сказала, універсальний засіб, яким можна поділитися з мамою/сестрою/подружкою і всі будуть задоволені)