Anna_feerie

Золото у флакончику

Золото у флакончику
Золото у флакончику

Цю сироватку я побачила в дівчат і вирішила, що мені теж таке треба, адже я люблю кольорові туші😍. При чому тут яскраві відтінки вій до сироватки, спитаєте ви? Справа в тому, що цей засіб має білий відтінок, завдяки чому ідеально працює у якості праймеру перед фарбуванням!

Золото у флакончику
Золото у флакончику

Використання доволі просте: спочатку я наношу Lash Booster в один шар, пару хвилин чекаю і тоді вже фарбую вії кольоровою тушшю. Що це мені дає:

- після нанесення сироватки вії стають ніби трохи потовщені (але не "мохнаті" і не важкі);

- вії набувають білого відтінку (особливо це помітно на кінчиках);

- кольорова туш лягає яскраво навіть в один шар, при цьому відтінки виглядають більш яскравими та насиченими;

- нафарбовані вії завдяки сироватці виглядають довшими та міцнішими.

Звісно, можна комбінувати сироватку і зі звичайними чорними тушами, ефект також буде присутній🤩.

Щодо відновлювальних властивостей, то тут я б особливо не плекала великих надій, адже в складі не так вже й багато компонентів, що можуть цьому сприяти. Віск, гіалуронова кислота, а все інше (пантенол, арганова олія, протеїни сої) - містяться вже після консервантів. А, оскільки бренд європейський, то склад наведений за INCI, а значить, все що після консервантів, знаходиться у концентрації не більше 1 %🙃.

Але я купувала цей засіб саме у якості праймеру, тому дуже задоволена!