Швець Карина🤍

SIMPLE: міцелярна вода

SIMPLE: міцелярна вода

Привіт! Нарешті дійшли руки розповісти вам про міцелярну воду, яку мені подарувала @Євгенія👩 (яку я чомусь ніколи не може відмітити) ще на день народження. Я хотіла цю водичку довгий час, а Женя наче думки прочитала)

SIMPLE: міцелярна вода

Обʼєм у водички дуже великий - цілих 400 мл, яких вистачить надовго. Термін придатності після відкриття - 9 місяців, думаю, що саме на цей час мені і вистачить водички, бо я не завжди навіть мейк з очей знімаю міцеляркою.

Запах нейтральний, можна сказати, що його немає зовсім. Це добре) люблю, коли так.

Бутилочка оснащена відкидною кришкою, але я ніколи ними не користуюсь - надаю перевагу простому відкручуванню кришки (на усіх косметичних продуктах, не тільки на цій міцелярці).

💧Aqua - вода

💧Hexylene Glycol - емульгатор і розчинник

💧Glycerin - компонент НЗФ, зволожувач

💧PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides - емульгатор

💧Phenoxyethanol - консервант

💧Cetrimonium Chloride - антисептична речовина, антистатик

💧Tetrasodium EDTA - хелатуючий агент

💧Propylene Glycol - зволожувач

💧Citric Acid - регулює pH

💧Cetylpyridinium Chloride - антисептик, антистатик

💧Sodium Chloride - контроль вʼязкості

💧Niacinamide - Вітамін B3

💧Sodium Ascorbyl Phosphate - стабільна форма вітаміну C

💧Potassium Chloride - контроль вʼязкості .

💧Panthenol - про-вітамін В5, заспокоююча дія

Склад як на мене цілком нормальний, мені не дуже подобається лише феноксіетанол на початку.

Водичка дуже мʼяка, після неї не пече і не червоніє обличчя (в мене таке часто буває з міцелярними водами). Очі вона не пече, але іноді, коли ватний диск гарно просочений і я сильно притискаю, то водичка може потрапляти на слизу і трохи пощипувати її. В принципі просто не треба заливати міцелярку в очі, і тоді не буде пекти 😂

Вона непогано змиває макіяж, мені вистачає 3 великих ватних диски, щоб повністю очистити шкіру в перший етап. Очі треба трохи потерти, не скажу, що вона вимиває прямо в нуль, але жодного дискомфорту немає.

Ніякої плівки чи липкості не шкірі не лишає, з цим моментом все добре. Після очищення шкіра лишається матовою.

В цілому я задоволена цією водичкою, буду брати собі повтор точно) бюджетно, великий обʼєм, непогано змиває і, що головне, не подразнює шкіру. За таку ціну це дуже хороший продукт 🫶🏻 її часто порівнюють з рожевою Біодермою, але я тією не користувалася, тому не можу сказати нічого щодо порівняння.

Якщо ви любите демакіяж саме міцеляркою, постійно нею користуєтесь - можете сміливо брати і не боятись👌🏻99%, що сподобається і підійде.

І ще раз дякую моїй красуні @Євгенія👩 за те, що познайомила мене із цим засобом 💚.