Vikulyk

Гліттер для обличчя і тіла у вигляді метеликів

Гліттер для обличчя і тіла у вигляді метеликів

Я люблю всякі блискучки, для творчої душі інколи приємно побавитись з подібними штучками. Тай не тільки для творчої-діткам теж подобається така забава, ці глітери мають безпечний склад, який їм підійде.

В цій квадратній баночці злетілись сотні милих метелеків, які переливаються з рожевого в салатовий на ніжній рожево-фіолетовій базі з блискіток.

Гліттер для обличчя і тіла у вигляді метеликів

Доречі баночка щільно закручується і блискітки з неї не вилазять і не засмічують все навколо.

Цей глітер в мене вже місяці два майже, але не засох, я знаю, якщо вони засихають, то можна їх розбавляти спеціальним засобом і продовжувати життя.

  • Приклеюються вони добре і досить міцно, проте не викликають відчуття дискомфорту чи сухості.
  • Тон не роз'їдають, що теж дуже добре. Не опадають на одяг, тому не забруднюють його.
  • Метелики не відлітають, ну один в мене був відпав, решту всі добре тримались, просто на початку треба спостерігати і прибивати легенькими рухами до шкіри.
  • Тримаються теж непогано, які для глітеру такої цікавої форми, звичайно, що краще їх не зачіпати лишній раз.
  • Змивала їх звичайним для себе способом: гідрофільна олія+пінка, слідів клею не залишилось, тільки поодинокі блискітки.

І вирішила спробувати в макіяжі, як то кажуть: забрала іграшку в дитини 😂

Я люблю подібні речі, може ще сидить якась дитина в мені ❤️