Алла

Viva Espana

Viva Espana

В одному із своїх дописів я вже розповідала про свою мандрівку до Іспанії. Саме там я познайомилася із місцевою косметикою і закохалася в неї. Донька, знаючи мою любов до косметичних засобів цієї країни, замовила на Makeup і подарувала мені на день народження ці кремчики. Я вже їх протестувала і склала своє враження. Ділюся)

Отже, обидва крема мають густу консистенцію. Денний більш зеленкуватий, нічний - жовтіший. Аромат обох приємний, але цікавий, навіть не знаю, з чим порівняти.

Алергічних реакцій не було, хоча у мене шкіра чутлива.

Наношу на обличчя та на шию. Стали менш видимі заломи на шиї, це моя больова точка. Звісно, масштабно проблему цей крем не вирішує, але позитивні зміни є.

Користуватися ним можна з 18 років.

В описі зазначено, що денний крем рятує від зморшок та перших ознак старіння, надає відновлення, захист від сонця, зволоження.

Інгредієнти денного: вітамін А, вітамін Е, гіалуронова кислота, жожоба, мигдаль, саліцилова кислота, стовбурові клітини альпійської троянди.

Останній інгредієнт для мене новинка.

Має ступінь захисту spf 15.

Особливості денного антивікового крему зі стовбуровими клітинами альпійської троянди SPF 15 від бренда Averac:

- щільна консистенція;

- швидко вбирається, не утворюючи липку плівку на обличчі;

- стовбурові клітини альпійської троянди зберігають активність стовбурових клітин шкіри, захищаючи її від стресових факторів навколишнього середовища;

- ретинол розгладжує мікрорельєф епідермісу, зменшує глибину мімічних ліній та зморшок, послаблює вироблення меланіну, вирівнюючи тон обличчя;

- розчинний органічний кремній зміцнює епідермальний бар'єр, стимулює синтез колагену й еластину, а також процеси регенерації, регулює концентрацію рідини в шкірному покриві, покращує тон обличчя, запобігає утворенню вільних радикалів і перекисному окисленню ліпідів;

- високомолекулярна гіалуронова кислота глибоко зволожує шкіру, запобігаючи її зневодненню, розгладжує зморшки;

- мигдальна олія надає зволожувальну дію та утримує вологу в клітинах, відновлює ліпідний бар'єр епідермісу, пом'якшує шкіру, заспокоює подразнення;

- олія жожоба зволожує, створює захисний бар'єр проти дисбалансу pH, насичує шкірний покрив антиоксидантами, уповільнюючи процеси старіння;

- незамінні жирні кислоти та вітамін Е сприяють поділу колагену та еластину, підвищуючи пружність епідермісу, зменшує кількість зморщок до 25%, пом'якшує пошкоджену сонячним промінням шкіру;

- поєднання лінолевої кислоти й антиоксидантів сприяє видаленню ороговілих частинок і регенерації;

- вітамін Е покращує гідраційну здатність верхнього шару шкірного покриву та нейтралізує вільні радикали, уповільнюючи процеси старіння;

Склад:

Aqua, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Propanediol, Peg-100 Stearate, Glyceryl Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Silica, Dimethicone, Sorbitan Stearate, Glycol Stearate, Methylsilanol Mannuronate, Rhododendron Ferrugineum Leaf Cell Culture Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Β- Sitosterol, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Propylene Glycol, Squalane, Benzyl Alcohol, Isomalt, Sodium Phytate, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Parfum.

Тепер нічний. Він більш щільний.

В описі сказано, що це б'юті-продукт, завдяки якому сповільнюються процеси старіння, шкіра обличчя має молодий, здоровий і доглянутий вигляд. У складі формули знаходиться висока концентрація інгредієнтів, що наділені потужними омолоджувальними властивостями: аденозинові ліпосоми, алантоїн, масло ши, бетаїн, гідролізований еластин, глікозаміноглікани, гідролізат колагену, екстракти зеленого чаю та виноградних кісточок. Б'юті-продукт інтенсивно живить і зволожує шкірний покрив, нормалізує рівень гідратації, стимулює і прискорює регенеративні процеси, виводить з клітин токсини.

Продукт протестований дерматологами, не містить алергенів та парабенів.

Особливості Averac Essential Anti-Rides Hydrating Night Cream:

- забезпечує ефект інтенсивного глибокого зволоження на всіх рівнях;

- підвищує еластичність і пружність шкіри;

- розгладжує зморшки;

- уповільнює процеси старіння;

- робить шкіру пружною і гладенькою;

- регенерує шкірний покрив;

- загоює мікропошкодження;

- покращує колір обличчя;

- стимулює синтез власного колагену і еластину;

- робить шкіру щільнішою і запобігає появі нових зморшок і ліній.

Склад: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Propanediol, Glycerin, Peg-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Triethylhexanoin, Betaine, Lanolin, Glycol Stearate, Squalane, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Dimethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Elastin, Camellia Sinensis Leaf Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Adenosine, Ascorbyl Palmitate, Lanolin Oil, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Pentylene Glycol , Allantoina, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Serine, Urea, Sorbitol, Sodium Lactate, Lactic Acid, Tocopherol, Lecithin, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Benzyl Alcohol, Sodium Phytate, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sorbic Acid, Β-Sitosterol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Dipotassium Edta, Trisodium Edta, Parfum.

У мене комбінован шкіра, думаю, що для сухої він взагалі буде ідеальним. Пробуйте та діліться враженнями;)

Viva Espana
Viva Espana
Viva Espana
Viva Espana