Весняні обновки з Make up

Весняні обновки з Make up

Як тільки пригріло сонечко та природа почала розквітати, душа одразу забажала обновок, тому вирішила не зволікати і замовити трохи необхідних продуктів для себе 😉

Цього разу радувати мене будуть:


Зубна паста Splat " Біокальцій"- це улюблена паста моєї родини, скільки разів пробували інші, навіть цієї ж марки ,все одно повертаємось до Splat "Біокальцій ", взяла великий об'єм, його вистачає надовго, а ще й акція була гарна😀

Сонцезахисний крем " Active silky" від Medi peel - один із моїх фаворитів корейського виробництва. Крем на змішаних фільтрах з захистом 50 SPF, так як зараз період активно сонця ступінь захисту для шкіри повинен бути максимальним🌞

Азелаїнова кислота від британського бренду "Q+A"
- взяла за порадою косметолога, для боротьби з пост акне, знаю що тепер позбутися слідів буде не легко, але вирішувати проблему треба 😊

Розсипчата персикова пудра від Eveline
- як і планувала пудру придбала😀 Я вже мала бананову пудру цього виробника, від якої в захваті, тому вирішила спробувати ще й персикову, для різноманітності ❤️

Натуральний шампунь для зміцнення волосся з індійських цілющих трав ТМ "Comex" об'ємом в 150 мл
- шампунь який покорив мене з першого використання, спочатку брала невеликий формат в 75 мл, дуже сподобався, тому взяла більший об'єм 🤩

Натуральна сироватка для вій та брів з олією органи "Comex" - після нарощування стан моїх вій бажає кращого, тому вони потребують особливого догляду, за рекомендаціями дівчат вирішила спробувати дану сироватку. 🤗

Баф для нігтів " Kodi" - мій зовсім вже вийшов з ладу, тому прийшлось купувати новий 🤫

Фарба для волосся "Fanola"
- її взяла для подруги ( фарбуватиму я), це професійна фарба італійського виробника, гарної якості, яка добре фарбує та не сушить волосся.👌

Червона косметичка "Make up"
- її я отримала в подарунок від сайту, за що дуже вдячна! Бо хто ж з нас не любить подарунки? Тим паче такі корисні!😍

Ось такі у мене вийшли весняні обновочки)
Невдовзі розповім своє враження від кожного з них 😊