Олена В

Шампунь " Лимон і мед манука" для жирного волосся

Шампунь " Лимон і мед манука" для жирного волосся

Привіт усім!

Розкажу про шампунь "Лимон і мед манука " бренду Botanioteka.

Це вже третій шампунь цього українського бренду,який я пробувала. Цей я купила синові. Хотілось йому щось нове спробувати і волосся у нього якраз жирне. Але і я спробувала цей шампунь декілька разів.


Об'єм:250ml

Виробник зазначає,що шампунь не тестується на тваринах.

В складі є вітаміни, лимон, мед, морська сіль, фруктові кислоти.
Формула засобу:з гліцерином, з сіллю

Шампунь " Лимон і мед манука" для жирного волосся

Аромат: чесно скажу, досить специфічний. Наче присутній аромат кисленького приємного лимона, але і є якась хімозна солодкість. Це точно не аромат медової води. А синтетичний аромат чогось незрозумілого (((.

Але...аромат не залишається на волоссі після миття,тому на це можна закрити очі. І з часом звикаєш навіть до цього аромату.

Консистенція: напіврідка. Перламутрова,жовтувата. Милиться погано. Але при цьому промиває волосся якісно!

Із відгуків зрозуміла, що бренд змінив формулу. Раніше консистенція була густішою і він краще пінився. І наче пах також приємніше((.

Склад:Water, Lemon Juice, Alpha Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Amodimethicone, Polyqternium-10, Honey, Sea Salt, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Lemon Essential Oil, Annato Extract, Vita

Отже, Плюси:

У сина (жирний тип волосся):

-добре промиває волосся

-волосся не жирнішає швидше, не зменшилась кількість днів між миттям волосся

-волосся виглядає добре, є блиск і свіжість після миття

-не з'явилась лупа та свербіж

У мене (пробувала декілька разів-чисто тестування-нормальний тип волосся)

-добре промиває волосся

-волосся не жирнішає стільки ж як і після мого шампуня (тобто не гірший ефект)

-волосся блищить після і є трохи прикорньового об'єму

-не з'явився свербіж чи лупа (бо у мене таке бувало від деяких шампуней,навіть після шампуня "Смородина" цього бренда)

-ціна дуже бюджетна

Мінуси:

-аромат специфічний, хімозний

-не дуже зручно користуватися пляшкою. У мене були шампуні цього бренду і це особлива проблема,коли пляшка майже пуста. Вичавити шампунь-окрема історія, бо пляшка тверда і залишки шампуню треба просто вибивати з силою чи розрізати пляшку(((.

-попередній шампунь з чорною смородиною вимивав колір. Цей теж може не захищати колір. Але так як я купувала синові,то для нього це не проблема. Дівчатам з натуральним кольором можна про це не думати.

Синові дуже сподобався цей шампунь,навіть його запах(як все індивідуально)! Користується з задоволенням!

Дякую за увагу!