Ta_nyaaaaaaa

Парфумований шампунь для глибокого зволоження Dott

Парфумований шампунь для глибокого зволоження Dott
Парфумований шампунь для глибокого зволоження Dott

Привіт, красуні ☺️

Про бренд Dott я вперше почула саме тут, у спільноті. Ніяк не доходили руки спробувати від них щось, але тепер у мене пробник їх шампуню.

Хоч загалом я надаю перевагу сульфатним (але БЕЗ силікону₴ шампуням, бо тільки вони можуть гарно промивати мою шкіру голови жирного типу, однак новинці на своїй поличці потішилася.

Мій допис оснований на досвіді використання шампуню 1 раз - саме настільки вистачило пробника.

Виробник представляє даний шампунь у 3 об’ємах:

• 10 мл - пробник як у мене

• 100 мл - тревел-версія

• 350 мл - повнорозмірний флакон

Ціна 49 грн, 275 грн та 549 грн відповідно.

Тут же хочу зазначити щодо зручності упакування. Як на мене, воно доволі хлипке і краще було б представлене у форматі зривної лінії. Хоча можливо такий трапився саме мені.

Ось цей «гвинтик», який треба прокрутити, аби відкрити пробник, я випадково пошкодила при першому ж огляді. Тому пробник шампуню стояв у вертикальному положенні, щоб нічого не протекло (ну або ж зменшити кількість втраченого 🥲).

Спочатку аромат мені здався доволі насиченим і навіть різким. Але при нанесенні і відчутті аромату саме з руки від рідини, а не пробника, він розкрився зовсім інакше.

Так як у цьому шампуні наголос на тому, що він парфумований, хочу трохи детальніше зупинитися на цьому пункті

Аромат приємний, дуже цікавий, бо для мене він одночасно і пряний, і свіжий, і фруктовий.

Він таємничий, мов велика лісова різнотрав‘яна галявина, яка закутує у пахощі, які заспокоюють і дарують спокій, рівновагу, відчуття гармонії.

Я відчуваю фруктово-цитрусовий чай з кардамоном. Цей аромат додає свіжості і весняного настрою.

Ветивер обволікає мене, наче найтепліший, ледь колючий плед біля каміну ввечері. Створюється димна тепла атмосфера з відголосками загадковості.

І уже зовсім десь далеко відчувається тепла ваніль, яка додає солодкавості, котра у свою чергу вмить зникає.

Тож аромат шампуню нагадує парфуми. Звучить цікаво і не монотонно.

На волоссі відчувається ще 2-3 години після миття.

Шампунь середньої густини. Не тяжкий і не в'язкий чи тягучий, але і не тече. Він піниться більше у долонях, а на волоссі уже не так сильно. Думаю це можна пояснити його безсульфатним складом.

Утворюється дрідна піна, схожа на молочко.

Колір просто розкішний м'ятний. Він зачаровує і заспокоює 💚 Аромат у поєднанні з кольором наче занурює у казковий світ)

Зазвичай не роблю розборів складу пробників, але цей шампунь безсульфатний і цим самим зацікавив.

Склад: Aqua, Sodium C14 - 16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Cocamide MEA, Coco-Betaine, Parfum, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Silk, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Cocoyl Isethionate, Quaternium-80, Dibutyl Lauroyl Glutamide, Sodium Chloride, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Propylene Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Sulfate, CI 42090.

Цей шампунь НЕ містить сульфатів, натомїсть містить 2 форми гіалуроновоі кислоти та натуральний сік алое вера.

Стосовно гіалуроновоі кислоти, то тут вона об'єднана у 2 формах: низькомолекулярна і високомолекулярна. У сукупності вони активно зволожують як шкіру голови, так і волосся. Крім того, вони стимулюють вироблення кератину, колагену й еластану, допомагають утримувати вологу всередині волосини.

Детально по компонентах:

💧 Aqua: Це просто вода, що використовується як розчинник для інших компонентів шампуню.

💧 Sodium C14-16 Olefin Sulfonate: Поверхнево-активна речовина, що відповідає за очищення волосся та шкіри голови.

💧 Cocamidopropyl Betaine: Ще одна поверхнево-активна речовина, що забезпечує піну та очищення, а також допомагає зменшити подразнення шкіри.

💧 Lauryl Glucoside: Поверхнево-активна речовина, отримана з глюкози та жирних кислот, яка також допомагає в очищенні.

💧 Cocamide MEA: Речовина, яка допомагає підвищити в'язкість шампуню та забезпечує додаткове очищення.

💧 Coco-Betaine: Інша поверхнево-активна речовина, що забезпечує піну та м'якість шампуню.

💧 Parfum: Ароматизатор, що надає шампуню приємний запах.

💧 Sodium Hyaluronate: Сполука, яка здатна зволожувати волосся та шкіру голови.

💧 Hydrolyzed Silk: Протеїни шовку, які надають волоссю м'якість та блиск.

💧 Sodium Methyl Cocoyl Taurate: Ще одна поверхнево-активна речовина, яка забезпечує очищення та піну.

💧 Sodium Cocoyl Isethionate: Поверхнево-активна речовина, що забезпечує м'якість та очищення.

💧 Quaternium-80: Сполука, яка допомагає зменшити статичність волосся та надає йому гладкість.

💧 Dibutyl Lauroyl Glutamide: Речовина, яка допомагає підвищити в'язкість шампуню та зберігає вологу.

💧 Sodium Chloride: Допомагає регулювати в'язкість шампуню.

💧 Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride: Засіб, що забезпечує зволоження та розгладжує волосся.

💧 Propylene Glycol: Речовина, що забезпечує вологу волоссю та шкірі голови.

💧 Citric Acid: Кислота, що використовується для регулювання pH шампуню.

💧 Disodium EDTA: Компонент, що використовується як хелатуючий агент, щоб забезпечити стабільність формули.

💧 Sodium Benzoate: Консервант, що запобігає розмноженню бактерій та грибків у продукті.

💧 1,2-Hexanediol: Речовина, яка використовується як розчинник та зволожувач.

💧 Caprylyl Glycol: Речовина, яка допомагає зберігати вологу та запобігає росту мікроорганізмів.

💧 Sodium Sulfate: Солі натрію, які можуть використовуватися як піногасник.

💧 CI 42090: Хімічний барвник, що надає шампуню зеленуватий колір.

Звісно, оцінити шампунь повною мірою чи протягом якогось довгострокового використання не можу, але за один раз теж склалися певні враження.

Пробника 10 мл ледь вистачає аби двічі вимити голову, тому краще беріть 2 пробника.

Під час першого нанесення шампунь дуже гарно пінився у долонях, але зовсім не піниться на шкірі голови.

Під час другого нанесення шампунь все так само гарно різнився у руках, і вже значно краще різнився на шкірі голови. Додатково вспінювати і промивати допомагала собі масажною щіткою, яку придбала недавно.

Поки вспінюю та промиваю, уже з'являється відчуття чистоти та свіжості, тобто того, що шампунь промиває гарно. Протягом нанесення аромат дуже тішить рецептори.

Як можна помітити, волосся дійсно дуже гарно промите.

Воно блискуче, зволожене. Тобто обіцянки виробника виконані.

Немає відчуття жорсткості, пухнастості, волосина дуже м’яка та слухняна. Також волосся і розсипчасте.

Відразу після миття помітний об‘єм, який, на жаль, почав зникати уже через 1,5 год.

Вкінці 3 дня я все ще відчуваю чистоту. Уже немає як такого об'єму, однак волосся таке ж розсипчасте, м'яке, сяюче і гладеньке.

Отож 3 дні можна ходити спокійно з чистою головою, а я спробую ще й четвертий, так як почуваюся комфортно і вигляд волосся мені подобається. Також додаю фото і відео.

Для свого типу шкіри голови (зараз я схиляюся більше до того, що він нормальний, бо частота миття загалом скоротилася), я завжди побоювалася використовувати зволожуючі шампуні, а з безсульфатними взагалі був поганий досвід.

Однак тепер Dott змінив моє ставлення до подібних шампуней. Хотілось би спробувати більший формат, бо за перше використання шампунь мені дуже сподобався 🙂 Цей аромат я ще довго буду згадувати))

Парфумований шампунь для глибокого зволоження волосся з гідролізованим шовком і гіалуроновою кислотою від Dott мене максимально приємно вразив 😍 Незважаючи на те, що він безсульфатний, він ідеально промив шкіру голови, ще й додатково зволожив волосину по довжині. Такого комплексного ефекту, тривалої свіжості я не очікувала 🔥