Кузя Ю-а

Молочко для тіла і багато квітів

Молочко для тіла  і багато квітів

Я вже писала нещодавно про неймовірний гель для душу від Нідерландського бренду Mades! Читати більше мого захоплення тут https://club.makeup.com.ua/post/33329/

Але це не зупинило мене піти далі! І я вирішила, що повинна поповнити колекцію догляду лосьйоном-молочком для тіла, але вже з ароматом рожевої півонії 🥰

Дівчата, це фурор! Аромат неймовірний 🥹 насичений, весняний! Аромат, що у геля, що у молочка для тіла - підіймають настрій і наповнюють бадьорістю!

Шкіра змінюється на очах! Відновлюється, відживлюється, насичується 🌸 Дівчатка, чистий кайф!

Одразу розкажу, який я побачила крутий лайфхак! Виявляється, це не просто так така незвична форма у баночок! З цих шайбочок можна створювати доглядову яскраву пірамідку, що просто ідеально економить місце! Ви уявляєте? Це ж просто винахід людства в догляді ❤️

Гліцерин в складі молочка створює на поверхні шкірного покриву невидимий захисний шар, який перешкоджає випаровуванню вологи, допомагає зберегти її максимально зволоженою. Якісний косметичний продукт, що підходить для шкіри будь-якого типу.

Переваги Peony Body Milk серії Stackable від Mades Cosmetics:

  • живлення і зволоження шкіри протягом усього дня;
  • розгладжує, зміцнює і покращує еластичність епідермісу;
  • зволожує та усуває прояви стягнутості шкіри;
  • живить та захищає від руйнівної дії вільних радикалів;
  • зачаровує солодким квітковим ароматом;
  • підвищує тонус шкіри;
  • створений для щоденного використання;
  • підходить для всіх типів шкіри.

Текстура ніжна, але плотна та наповнена. Тобто, ідеально, як на мене для сухої та нормальної шкіри. Швидко поглинається шкірою, а аромат залишається надовго 🥰

Доречі, якщо я вас заманила на ці яскраві кольори, то на Makeup зараз акція від цього бренду. Крем-масло для тіла Atlantic Figs, 200 мл у подарунок,
за умови придбання двох акційних товарів Mades Cosmetics

https://makeup.com.ua/ua/news/70623/#offset=36

Молочко для тіла  і багато квітів
Молочко для тіла  і багато квітів