Vikulyk

Не банальний нюдовий відтінок і шикарна формула

Не банальний нюдовий відтінок і шикарна формула

Помади Gucci я обожнюю, принаймі ті, що мені попадались, там дійсно якість 100/10.

У мене відтінок 217-це не банальний середній нюд, теплий, і з домішками коралового, я спочатку подумала-дивний, але в результаті мені підійшов і зайшов.

Футляр тут дуже гарний, важкуватий, залізний, просто кричить за свій цінник, мені дуже подобається його зовнішній вигляд і якість.

Не банальний нюдовий відтінок і шикарна формула
Не банальний нюдовий відтінок і шикарна формула
Не банальний нюдовий відтінок і шикарна формула

Текстура: кремово-матова, але поносивши декілька хвилин стає повністю матовою.

На фото вона ще не до кінця всілась+електричне світло, то виглядає прям кремовою, але це лиш на початку.

Відчуття на губах комфортні, мені вона не сушить. Помада середньої плотності і перекриває пігмент губ, проте не сильно відчутна.

Аромат злегка ретро+квіткові нотки.

Ця помада дещо хамелеонить, як і більшість нюдових, то вона коралово-нюдова, то просто теплий нюд, але завжди мені подобається на собі.

Стійкість, як для помади у стіку досить хороша, вона не липка і не розмащується.

Ще фото в загальному образі, так завжди легше зрозуміти

Мені подобається її унікальність, такого відтінку я не зустрічала раніше, хоч не зі всіма відтінками Gucci я товаришую. Доречі маю їхні олівці і можу зробити огляд, якщо вам цікаво.

Як на мене ця помада дуже класна, вона якісна і взагалі оці незвичні відтінки бренду зачіпають, от не такий, як всі.)